Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

L.A. Noire - poradnik do gry

L.A. Noire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Straight Dope | Fabuła - Dodatkowe | Osiągnięcia w LA Noire L.A. Noire poradnik, solucja

The Straight Dope

Nagroda Xbox 360: 15 punktów

Opis: Musisz w trakcie śledztwa udowodnić przesłuchiwanej osobie kłamstwo, na potwierdzenie swych słów przedstawiając dowód rzeczowy. Pominięcie tego osiągnięcia jest właściwie niemożliwe, a to dlatego, że w trakcie całej gry z opisywanego wariantu zachowania trzeba skorzystać kilkadziesiąt razy. Bardziej szczegółowe informacje znajdują się poniżej.

Po raz pierwszy zarzut o kłamliwą wypowiedź można wybrać w trakcie rozwiązywania czwartego śledztwa, ale odbywana wtedy rozmowa pełni rolę swego rodzaju samouczka i przez to nie jest uwzględniana - The Straight Dope | Fabuła - Dodatkowe | Osiągnięcia w LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

Po raz pierwszy zarzut o kłamliwą wypowiedź można wybrać w trakcie rozwiązywania czwartego śledztwa, ale odbywana wtedy rozmowa pełni rolę swego rodzaju samouczka i przez to nie jest uwzględniana. Pierwsza okazja pojawia się w rezultacie podczas zaliczania piątego śledztwa, czyli Case 5 - The Driver's Seat. W trakcie przesłuchania Margaret Black należy mianowicie wybrać temat Photograph signed 'Nicole' (powyższy screen).

Wysłuchaj odpowiedzi i wciśnij przycisk Y (Lie) - The Straight Dope | Fabuła - Dodatkowe | Osiągnięcia w LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

Wysłuchaj odpowiedzi i wciśnij przycisk Y (Lie). Na potwierdzenie swoich zarzutów przedstaw przedmiot Concealed Message (musisz oczywiście odnaleźć wcześniej ten ślad; powyższy screen). Jeżeli pominąłeś tę rozmowę, to możesz oczywiście spróbować w innym miejscu. Szczegółowe informacje na temat wybierania poprawnych opcji dialogowych znajdują się w głównym poradniku do gry.