Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

L.A. Noire - poradnik do gry

L.A. Noire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Not So Hasty | Akcja | Osiągnięcia w LA Noire L.A. Noire poradnik, solucja

Not So Hasty

Nagroda Xbox 360: 15 punktów

Opis: Musisz w trakcie pościgu za zbiegiem doprowadzić do sytuacji, w której zostanie on zatrzymany poprzez oddanie strzału ostrzegawczego. Godne odnotowania jest to, że nie wszystkie pościgi przewidują taką opcję. Osiągnięcie to możesz zdobyć tylko w tych pościgach, w których zauważysz, że główny bohater wyjmie broń z kabury, dając tym samym szansę do oddania strzału. Przykładowa akcja ukazująca sposób odblokowania tego osiągnięcia zaprezentowana została poniżej. Jest to pościg z końcówki czwartego śledztwa (Case 4 - Buyer Beware).

Podążaj za zbiegiem, pamiętając o tym żeby po drodze nie wpaść na żadną przeszkodę ani nie zderzyć się z żadnym z przechodniów czy przejeżdżających pojazdów - Not So Hasty | Akcja | Osiągnięcia w LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

Podążaj za zbiegiem, pamiętając o tym żeby po drodze nie wpaść na żadną przeszkodę ani nie zderzyć się z żadnym z przechodniów czy przejeżdżających pojazdów. Jak już wspomniałem, osiągnięcie to jest możliwe do zdobycia tylko jeżeli bohater podczas biegu sam wyciągnie broń z kabury. Zaczekaj aż znajdziesz się w miejscu, w którym dobrze będziesz przed sobą widział zbiega. Wyceluj w stronę uciekiniera. Na ekranie zamiast standardowej kropki pomagającej w celowaniu powinno pojawić się niewielkie kółko, które zacznie się stopniowo zapełniać. NIE STRZELAJ DO UCIEKINIERA, nie ruszaj się i nie wykonuj gwałtownych ruchów.

Zaczekaj aż kółko się zapełni - Not So Hasty | Akcja | Osiągnięcia w LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

Zaczekaj aż kółko się zapełni. Jeżeli wszystko wykonałeś zgodnie z planem, to doprowadzisz do automatycznego wyświetlenia scenki z oddania strzału ostrzegawczego. Jeżeli w trakcie celowania w zbiega zniknie Ci on nagle z oczu, to najprawdopodobniej będziesz musiał wznowić pościg lub (w najlepszym przypadku) błyskawicznie go ponownie namierzyć.