Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

L.A. Noire - poradnik do gry

L.A. Noire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dodatek "Nicholson Electroplating" (Arson) | DLC w LA Noire L.A. Noire poradnik, solucja

Dodatek 'Nicholson Electroplating' (Arson)

Bulletproof Windshield

Nagroda Xbox 360: 20 punktów

Opis: Musisz zlikwidować dwóch kierowców na lotnisku zanim zdołają zatrzymać prowadzone pojazdy i z nich wysiąść. Do strzelaniny na lotnisku dochodzi w ścisłej końcówce śledztwa. Nie oszczędzaj amunicji i od razu po zlikwidowaniu pierwszego kierowcy obróć się, a to dlatego, że drugi pojazd nadjedzie z przeciwległej strony.

Out Of The Frying Pan

Nagroda Xbox 360: 20 punktów

Opis: Musisz wziąć udział pościgu za Vernonem Mapes'em, pomyślnie docierając do celu przy pierwszym podejściu. Pościg rozpoczyna się przy płonącym budynku na ulicy West Second Street, a kończy się na lotnisku Hughes. Nie jest to łatwe osiągnięcie, dlatego też warto się bardzo pilnować podczas przejeżdżania przez wąskie alejki. Do pościgu dołączą po pewnym czasie inne wrogie pojazdy i jeżeli zamierzasz je spychać, to rób to tak by samemu nie wpaść na jakąś przeszkodę. Jeżeli Ci się nie uda dojechać na lotnisko za pierwszym razem, to chcąc odblokować to osiągnięcie będziesz niestety musiał powtórzyć całe śledztwo.

Skeletons In The Icebox

Nagroda Xbox 360: 20 punktów

Opis: Musisz odnaleźć i zbadać wszystkie ślady w apartamencie Tomoko Okamoto. Po dotarciu na miejsce zignoruj fakt, że mieszkanie zostało już zdemolowane i przyjrzyj się następującym obiektom:

  • Lodówka (wewnątrz odnajdziesz ciało ofiary).
  • Głowa ofiary.
  • Pierścień na lewej ręce ofiary.
  • Zegarek na prawej ręce ofiary.
  • Mikrofilm na półce w sypialni.
  • Metalowy przedmiot niedaleko kominka.

The Big Unfriendly

Nagroda Xbox 360: 20 punktów

Opis: Musisz ukończyć całe śledztwo oferowane przez to rozszerzenie DLC.

The Nose Knows

Nagroda Xbox 360: 20 punktów

Opis: Musisz odszukać i zbadać metalowy kołpak (Prop Spinner) na miejscu eksplozji. Nie powinno z tym być dużych problemów. Miejsce eksplozji odwiedza się jako pierwsze. Po dotarciu do celu podróży rozejrzyj się za wspomnianym przedmiotem pochodzącym z samolotu.