Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

L.A. Noire - poradnik do gry

L.A. Noire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Plot Thickens | Fabuła - Dodatkowe L.A. Noire poradnik, solucja

The Plot Thickens

Nagroda Xbox 360: 15 punktów

Opis: Musisz rozwiązać co najmniej jedną zagadkę. Osiągnięcie to wbrew pozorom może zostać nie zaliczone w trakcie gry, albowiem pojawiające się w niektórych śledztwach zagadki zawsze stanowią jedynie pomocnicze ślady. Nie pełnią zaś roli dowodów przesądzających o czyjejś winie, niezbędnych do postawienia ostatecznych zarzutów. Oznacza to, że możliwe jest doprowadzenie wszystkich śledztw do finału z ich pominięciem, choć szczerze mówiąc jest to mało prawdopodobne.

Pierwszą zagadkę w grze można rozwiązać podczas przechodzenia piątego rozdziału, czyli Case 5 - The Driver's Seat - The Plot Thickens - Fabuła - Dodatkowe - L.A. Noire - osiągnięcia - poradnik do gry

Pierwszą zagadkę w grze można rozwiązać podczas przechodzenia piątego rozdziału, czyli Case 5 - The Driver's Seat. Zakłada ona właściwe poumieszczanie rurek na tyłach domu, w którym mieszkał zaginiony mężczyzna (powyższy screen). Szczegółowa instrukcja rozwiązania tej zagadki znajduje się w głównym poradniku do gry. Jeżeli ją przegapisz, to na inną zagadkę natrafisz między innymi w ósmym śledztwie (The Red Lipstick Murder), a mianowicie po odnalezieniu na miejscu zbrodni niewielkiego globusa.