Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

L.A. Noire - poradnik do gry

L.A. Noire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dodatek "The Naked City" (Vice) | DLC w LA Noire L.A. Noire poradnik, solucja

Dodatek 'The Naked City' (Vice)

A Good-Looking Corpse

Nagroda Xbox 360: 20 punktów

Opis: Musisz odnaleźć i zbadać wszystkie narkotyki znajdujące się w mieszkaniu Julii Randall. Wspomniana lokacja to miejsce zbrodni, czyli odwiedza się ją na samym początku śledztwa. Do zbadania są w sumie cztery różne ślady:

  • Strzykawka w koszu na śmieci (na zewnątrz mieszkania).
  • Tabletki na ziemi w sypialni.
  • Recepta na stoliku nocnym.
  • Tabletki nasenne na stoliku nocnym.

Chauffeur Service

Nagroda Xbox 360: 20 punktów

Opis: Musisz dowieźć Heather Swanson do mieszkania Henry'ego Arnetta, nie uszkadzając przy tym pojazdu. Omawiana scena ma miejsce w końcowej części śledztwa i w celu zagwarantowania sobie sukcesu warto oczywiście przemieszczać się z niewielką prędkością, unikając przy tym wybierania wąskich uliczek, w których można przypadkowo się z czymś lub z kimś zderzyć.

Eight Million Stories

Nagroda Xbox 360: 20 punktów

Opis: Musisz ukończyć całe śledztwo oferowane przez to rozszerzenie DLC.

Fakeloo

Nagroda Xbox 360: 20 punktów

Opis: Musisz śledzić Henry'ego Arnetta, nie dając się mu jednocześnie zauważyć. Zabawę rozpoczyna się na zewnątrz posterunku policji. Gra w pierwszej kolejności wymusi na Tobie śledzenie Henry'ego do lombardu, a następnie będziesz musiał podążać za nim aż dotrze do biura podróży. W obu przypadkach pamiętaj oczywiście o zachowywaniu odpowiednich środków ostrożności. Osiągnięcie otrzymasz tuż po wyjściu z biura podróży.

Give My Regards

Nagroda Xbox 360: 20 punktów

Opis: Musisz zestrzelić wszystkie litery składające się na nazwę hotelu Broadway. Szansa na zaliczenie tego osiągnięcia pojawi się w ścisłej końcówce śledztwa, a mianowicie podczas ostatniego pościgu za złoczyńcą. Po znalezieniu się na samej górze przystąp do ostrzeliwania liter składających się na napis BROADWAY. Uwaga! Wykonaj to zanim zastrzelisz ściganą osobę, gdyż w przeciwnym wypadku śledztwo przedwcześnie dobiegnie końca!