Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

L.A. Noire - poradnik do gry

L.A. Noire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pozostałe osiągnięcia | Eksploracja | Osiągnięcia w LA Noire L.A. Noire poradnik, solucja

A Cop On Every Corner

Nagroda Xbox 360: 15 punktów

Opis: Musisz zaliczyć co najmniej jedną poboczną misję (Street Crime). Bardziej szczegółowe informacje znajdują się w opisie innego osiągnięcia z tej kategorii, a mianowicie The Long Arm Of The Law.

Johnny On The Spot

Nagroda Xbox 360: 30 punktów

Opis: Musisz zaliczyć co najmniej 20 pobocznych misji (Street Crimes). Bardziej szczegółowe informacje znajdują się w opisie innego osiągnięcia z tej kategorii, a mianowicie The Long Arm Of The Law.

Miles On The Clock

Nagroda Xbox 360: 15 punktów

Opis: Musisz przejechać samochodem co najmniej 194.7 mili. Bardziej szczegółowe informacje znajdują się poniżej.

Ze zdobyciem tego osiągnięcia nie powinieneś mieć dużych problemów, albowiem w trakcie gry pokonasz z całą pewnością dłuższy dystans - Pozostałe osiągnięcia | Eksploracja | Osiągnięcia w LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

Ze zdobyciem tego osiągnięcia nie powinieneś mieć dużych problemów, albowiem w trakcie gry pokonasz z całą pewnością dłuższy dystans. Warto tu wiedzieć o trzech rzeczach. Po pierwsze, nie musi to być oczywiście jednorazowa przejażdżka, gdyż wszystkie wyniki się kumulują. Po drugie, gra zalicza jedynie te przejażdżki, w których samochód prowadzi główny bohater, a nie zleca się tę czynność partnerowi. Po trzecie, aktualnie pokonany dystans możesz sprawdzić z poziomu statystyk. W tym celu po zatrzymaniu gry wybierz opcję STATISTICS. Odszukaj sekcję VEHICLES i zbadaj wartość pola TOTAL DISTANCE DRIVEN (powyższy screen).