Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

L.A. Noire - poradnik do gry

L.A. Noire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pozostałe osiągnięcia | Fabuła - Dodatkowe | Osiągnięcia w LA Noire L.A. Noire poradnik, solucja

Pozostałe osiągnięcia

Magpie

Nagroda Xbox 360: 80 punktów

Opis: Musisz odnaleźć co najmniej 95% wszystkich śladów (Clues) dostępnych w grze (oznacza to, że na przestrzeni całej gry można ich pominąć nie więcej niż 12). Zdecydowanie polecam skorzystać z głównego poradnika do L.A. Noire, który dokładnie opisuje miejsca odnajdywania dowodów rzeczowych. Dobrze jest też (począwszy od piątego śledztwa) sprawdzać na koniec każdej sprawy (Case) ekran podsumowania, upewniając się, że zdobyło się wszystkie możliwe ślady (pole Clues Found).

One For The File

Nagroda Xbox 360: 15 punktów

Opis: Musisz w trakcie śledztwa zbadać dowolny ślad (Clue). Bardziej szczegółowe informacje znajdują się poniżej.

Osiągnięcia tego praktycznie nie można pominąć, gdyż odnajdywanie śladów to najistotniejsza część każdego śledztwa - Pozostałe osiągnięcia | Fabuła - Dodatkowe | Osiągnięcia w LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

Osiągnięcia tego praktycznie nie można pominąć, gdyż odnajdywanie śladów to najistotniejsza część każdego śledztwa. Warto jedynie nadmienić, że szansa na zdobycie tego achievementa pojawia się dopiero po awansowaniu do piątego śledztwa, czyli Case 5 - The Driver's Seat. Oznacza to, że odblokujesz je najprawdopodobniej w trakcie oględzin porzuconego pojazdu na stacji towarowej (powyższy screen).

Round Heels

UKRYTE OSIĄGNIĘCIE

Nagroda Xbox 360: 15 punktów

Opis: Musisz w trakcie ósmego śledztwa (Case 8 - The Red Lipstick Murder) nakłonić Dicka McColl'a do przekazania detektywom numeru rejestracyjnego pojazdu, w którym widziana była ofiara. Bardziej szczegółowe informacje znajdują się poniżej.

Dick McColl to właściciel klubu Bamba i miejsce to odwiedza się w początkowej części śledztwa - Pozostałe osiągnięcia | Fabuła - Dodatkowe | Osiągnięcia w LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

Dick McColl to właściciel klubu Bamba i miejsce to odwiedza się w początkowej części śledztwa. Już po rozpoczęciu rozmowy musisz wybrać temat Suspect seen with victim i po wysłuchaniu odpowiedzi wcisnąć przycisk A (Truth). Osiągnięcie zdobędziesz tuż po podniesieniu leżącej na stoliku karteczki z zapisanym numerem rejestracyjnym (powyższy screen).