Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

L.A. Noire - poradnik do gry

L.A. Noire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Lead Foot | Akcja | Osiągnięcia w LA Noire L.A. Noire poradnik, solucja

Lead Foot

Nagroda Xbox 360: 15 punktów

Opis: Musisz przez co najmniej dziesięć sekund przemieszczać się z prędkością co najmniej 80 mil na godzinę. Bardziej szczegółowe informacje znajdują się poniżej.

Do zadania tego warto przede wszystkim wybrać jedno ze sportowych aut (powyższy screen), których najwięcej jeździ po dzielnicy Hollywood - Lead Foot | Akcja | Osiągnięcia w LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

Do zadania tego warto przede wszystkim wybrać jedno ze sportowych aut (powyższy screen), których najwięcej jeździ po dzielnicy Hollywood. Odszukaj następnie dłuższy prosty odcinek, który powinien być co najmniej drogą dwupasmową. Teraz musisz się jedynie rozpędzić do maksymalnej szybkości i ją utrzymywać.

Gra nie podaje niestety informacji na temat aktualnej prędkości, ale z pomocą salonu samochodowego (VEHICLE SHOWROOM) możesz zbadać maksymalną prędkość dla upatrzonych modeli (powyższy screen) - Lead Foot | Akcja | Osiągnięcia w LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

Gra nie podaje niestety informacji na temat aktualnej prędkości, ale z pomocą salonu samochodowego (VEHICLE SHOWROOM) możesz zbadać maksymalną prędkość dla upatrzonych modeli (powyższy screen). W trakcie próby zdobywania osiągnięcia unikaj oczywiście zderzeń z autami cywilnymi i wykonywania innych gwałtownych ruchów kierownicą.