Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

L.A. Noire - poradnik do gry

L.A. Noire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Osiągnięcia - Wprowadzenie | Lista osiagnięć w LA Noire L.A. Noire poradnik, solucja

Poradnik Osiągnięcia - Osiągnięcia - Wprowadzenie | Lista osiagnięć w LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

Poradnik Osiągnięcia

do gry L.A. Noire zawiera:

Opis wszystkich 55 osiągnięć (achievementów).

Lokalizacje 50 taśm filmowych wraz z mapami.

Szczegółowy opis 95 pojazdów wzbogacony o sposoby na ich odnalezienie.

Założeniem tego poradnika jest udzielenie pomocy przy zdobyciu wszystkich 55 osiągnięć (achievementów) dostępnych w grze L.A. Noire. Tekst przygotowany został z myślą o wersji na konsolę Xbox 360, choć z racji na identyczne wymagania przy odblokowywaniu trofeów może się on też przydać posiadaczom konsol PlayStation 3.

Całość podzielona została na sześć głównych rozdziałów:

1) Fabuła - Główne - Opis osiągnięć związanych z faktem przejścia całej gry lub jej części (np. ukończenie wszystkich śledztw wydziału zabójstw).

2) Fabuła - Dodatkowe - Opis osiągnięć związanych z różnorakimi czynnościami wykonywanymi w trakcie śledztw (niektóre z nich są opcjonalne).

3) Akcja - Opis osiągnięć związanych ze staczaniem walk i braniem udziału w pościgach (pieszych oraz samochodowych).

4) Eksploracja - Opis osiągnięć związanych z przemierzaniem świata gry i odnajdywaniem różnorakich sekretów.

5) Samochody - Opis osiągnięć związanych z kolekcjonowaniem pojazdów.

6) DLC - Opis osiągnięć związanych z aktualnie dostępnymi rozszerzeniami DLC do gry L.A. Noire.

Poradnik pomoże Ci w odblokowaniu wszystkich Osiągnięć dostępnych w grze - Osiągnięcia - Wprowadzenie | Lista osiagnięć w LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

Poradnik pomoże Ci w odblokowaniu wszystkich Osiągnięć dostępnych w grze. Nie zawiera on opisu przejścia, który znajduje się w osobnym poradniku.

POWTARZANIE FRAGMENTÓW GRY - Osiągnięcia - Wprowadzenie | Lista osiagnięć w LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

Dodatkowe wskazówki

POWTARZANIE FRAGMENTÓW GRY

Nie musisz się przejmować tym, że w trakcie przechodzenia gry pominiesz jakiś ważny moment, blokując sobie tym samym dostęp do osiągnięcia. Gra pozwala na bezproblemowe powtarzanie głównych śledztw oraz misji pobocznych (Street Crimes). Uwaga! W przypadku dodatkowych zadań lepiej jest wybrać opcję swobodnej eksploracji Los Angeles (Free Roam).

KOLEJNOŚĆ ZDOBYWANIA OSIĄGNIĘĆ - Osiągnięcia - Wprowadzenie | Lista osiagnięć w LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

KOLEJNOŚĆ ZDOBYWANIA OSIĄGNIĘĆ

Przystępując do gry po raz pierwszy warto skupić się na uzyskiwaniu najwyższych not w kolejnych śledztwach, co jest założeniem osiągnięcia Shamus To The Stars. Dopiero po ukończeniu kampanii dobrze jest skorzystać z opcji swobodnej eksploracji (Free Roam) celem zajęcia się pobocznymi misjami oraz sekretami. Za takim stanem rzeczy przemawia przede wszystkim to, że próby równoległego wykonywania opcjonalnych zadań i głównych śledztw mogą doprowadzać do uzyskiwania mniejszej liczby gwiazdek, a to dlatego, że dodatkowe misje niemal w całości skupiają się na walkach i pościgach.

Najtrudniejsze osiągnięcia

Większość osiągnięć w L.A. Noire można zdobyć bez większego wysiłku. Jest jednak kilka trudniejszych wyzwań, które prezentuję poniżej:

Shamus To The Stars (opis w kategorii Fabuła - Główne) - Jak już wspomniałem, osiągnięcie to wymaga wcześniejszego planowania, albowiem najwyższe noty za rozwiązywanie głównych śledztw trzeba uzyskiwać przez całą grę.

The City Of The Angels (opis w kategorii Fabuła - Główne) - Grę w 100% jest na szczęście nieco łatwiej zaliczyć niż inne tytuły przez Rockstar Games, choć mimo wszystko trzeba poświęcić na to dość dużo czasu.

Magpie (opis w kategorii Fabuła - Dodatkowe) - W celu łatwego odnajdywania śladów dobrze jest korzystać z głównego poradnika do gry.

Public Menace (opis w kategorii Akcja) - Uzbieranie wymaganej kwoty może okazać się czasochłonne, tak więc polecam zapoznać się ze wskazówkami zamieszczonymi w opisie tego osiągnięcia.

Roscoe And Friends (opis w kategorii Akcja) - Zdecydowanie radzę przejrzeć listę dostępnych broni, tak by dowiedzieć się jakie giwery ewentualnie się pominęło.

Hollywoodland (opis w kategorii Eksploracja) - W niniejszym poradniku znajdują się mapki i opisy miejsc odnajdywania taśm filmowych.

Auto Fanatic (opis w kategorii Samochody) - W niniejszym poradniku znajduje się pełna lista dostępnych samochodów, oczywiście wraz z podpowiedziami gdzie warto się za nimi rozglądać.

Jacek "Stranger" Hałas (www.gry-online.pl)