Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

L.A. Noire - poradnik do gry

L.A. Noire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Hunch | Fabuła - Dodatkowe | Osiągnięcia w LA Noire L.A. Noire poradnik, solucja

The Hunch

Nagroda Xbox 360: 30 punktów

Opis: Musisz użyć czterech punktów intuicji w trakcie pojedynczego przesłuchania. Bardziej szczegółowe informacje znajdują się poniżej.

Punkty intuicji (Intuition Points) to nic innego jak darmowe podpowiedzi, których działanie polega na odsłanianiu dowodów rzeczowych oraz właśnie na automatycznym wybieraniu właściwych reakcji bohatera podczas przesłuchań - The Hunch | Fabuła - Dodatkowe | Osiągnięcia w LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

Punkty intuicji (Intuition Points) to nic innego jak darmowe podpowiedzi, których działanie polega na odsłanianiu dowodów rzeczowych oraz właśnie na automatycznym wybieraniu właściwych reakcji bohatera podczas przesłuchań. Punkty intuicji przyznawane są za wykonywanie poprawnych czynności śledczych i w danym momencie możesz ich mieć maksymalnie pięć. Na potrzeby tego osiągnięcia wymagane są tylko cztery punkty, przy czym musisz zdecydować się na użycie ich w rozmowie, w której do zadania będą co najmniej cztery pytania. Najlepiej sprawdza się tu pierwsze przesłuchanie w piątym rozdziale gry (Case 5 - The Driver's Seat), czyli rozmowa z Margaret Black. Za każdym razem gdy zadasz jakieś pytanie wysłuchaj odpowiedzi kobiety, po czym wyświetlone zostanie okno wyboru reakcji (Truth, Doubt, Lie). To właśnie w tym momencie należy skorzystać z punktu intuicji (powyższy screen). W tym celu wciśnij przycisk LB i wybierz opcję REMOVE AN ANSWER. Powtórz to z trzema pozostałymi pytaniami. Uwaga! Jeżeli nie chcesz tracić czasu na gromadzenie punktów intuicji, to możesz zdecydować się na opcję powtórzenia jakiegoś śledztwa, gdyż automatycznie rozpoczyna się wtedy zabawę z pięcioma punktami.