Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

L.A. Noire - poradnik do gry

L.A. Noire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Opis przejścia - Wprowadzenie do LA Noire L.A. Noire poradnik, solucja

Ogromnych rozmiarów nieoficjalny poradnik do gry L - Opis przejścia - Wprowadzenie do LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

Ogromnych rozmiarów nieoficjalny poradnik do gry L.A. Noire zawiera wszystkie informacje potrzebne do wyciśnięcia z niej ostatnich soków. Zdecydowanie najważniejszy punkt programu stanowi bardzo dokładny opis przejścia wszystkich 21 prowadzonych śledztw, pozwalając na odkrycie każdego śladu i przeprowadzenie każdego przesłuchania we właściwy sposób. W poradniku nie zabrakło również opisu 40 misji pobocznych, cechujących się mniejszym poziomem skomplikowania i skierowanych w stronę zwolenników stosowania ostrzejszych argumentów.

Oprócz opisów podstawowych i opcjonalnych misji poradnik ma do zaoferowania szczegółowe wskazówki dotyczące kolekcjonowania pojazdów, odwiedzania zabytkowych miejsc w Los Angeles, odnajdywania skrzętnie poukrywanych taśm filmowych oraz zdobywania osiągnięć.

Całość wzbogacona została licznymi screenami oraz mapkami poszczególnych dzielnic miasta. Warto też zaznaczyć, iż w opisie przejścia gry nie zabrakło omówień wielu scen, co powinno pomóc osobom ze słabszą znajomością języka angielskiego w zrozumieniu znaczenia odnajdywanych śladów i kwestii dialogowych wypowiadanych przez postacie niezależne.

Osobny poradnik pomoże Ci odblokować wszystkie Osiągnięcia w grze - Opis przejścia - Wprowadzenie do LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

Osobny poradnik pomoże Ci odblokować wszystkie Osiągnięcia w grze.

Poradnik zawiera następujące oznaczenia kolorystyczne - Opis przejścia - Wprowadzenie do LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

Dodatkowe uwagi

Poradnik zawiera następujące oznaczenia kolorystyczne:

  • Kolor czerwony odnosi się do pojawiających się w trakcie rozgrywki postaci, niezależnie od tego czy są to funkcjonariusze, świadkowie czy podejrzani.
  • Kolor niebieski odnosi się do odwiedzanych lokacji.
  • Kolor zielony odnosi się do odnajdywanych śladów oraz ukrytych gazet.
  • Kolor pomarańczowy odnosi się do nazw kolejnych zadań (podawana jest oryginalna nazwa zadania oraz jej tłumaczenie).

Oznaczenia #1 i #2 w opisach głównych oraz pobocznych misji informują o tym, iż do danego fragmentu tekstu odwołuje się widoczny nad nim lewy lub prawy screen.

Jacek "Stranger" Hałas (www.gry-online.pl)