Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

L.A. Noire - poradnik do gry

L.A. Noire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zestawienie osiągnięć | Samochody | Osiągnięcia w LA Noire L.A. Noire poradnik, solucja

Zestawienie osiągnięć

Auto Collector

Nagroda Xbox 360: 15 punktów

Opis: Musisz zasiąść za kierownicą co najmniej 40 różnych modeli pojazdów. Zestawienie wszystkich samochodów wraz z miejscami ich występowania znajduje się w dalszej części tego rozdziału. Bardziej szczegółowe informacje na temat odnajdywania pojazdów znajdują się z kolei w opisie innego osiągnięcia z tej kategorii, a mianowicie Auto Fanatic.

Auto Enthusiast

Nagroda Xbox 360: 15 punktów

Opis: Musisz zasiąść za kierownicą co najmniej 5 różnych modeli pojazdów. Zestawienie wszystkich samochodów wraz z miejscami ich występowania znajduje się w dalszej części tego rozdziału. Bardziej szczegółowe informacje na temat odnajdywania pojazdów znajdują się z kolei w opisie innego osiągnięcia z tej kategorii, a mianowicie Auto Fanatic.

Auto Fanatic

Nagroda Xbox 360: 30 punktów

Opis: Musisz zasiąść za kierownicą każdego z 95 dostępnych w grze modeli pojazdów. Zestawienie wszystkich samochodów wraz z miejscami ich występowania znajduje się w dalszej części tego rozdziału.

Pamiętaj o tym, że przejechanie się danym modelem musi zostać przez grę zapisane - Zestawienie osiągnięć | Samochody | Osiągnięcia w LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

Pamiętaj o tym, że przejechanie się danym modelem musi zostać przez grę zapisane. Nie wystarczy więc wsiąść i po krótkiej przejażdżce wyłączyć grę. Musisz się znaleźć w miejscu, w którym gra automatycznie zapisze postępy. O tym, że wsiadłeś do nowego typu pojazdu będziesz oczywiście informowany, mogąc się jednocześnie dowiedzieć ile typów maszyn pozostało Ci jeszcze do odnalezienia. Polecam również często odwiedzać salon samochodowy w celu ustalenia jakie auta należy jeszcze zlokalizować. Salon możesz otworzyć wybierając z menu głównego opcję EXTRAS i następnie VEHICLE SHOWROOM (powyższy screen). Do nawigacji pomiędzy autami z danej kategorii i do zmiany rodzaju oglądanych pojazdów używaj lewej gałki analogowej.

Uwaga! Znajdujące się w dalszej części tego rozdziału wskazówki odnośnie odnajdywania pojazdów są często dość ogólnikowe. Wiele modeli pojawia się bowiem losowo podczas przemierzania określonych dzielnic miasta. Jedynie rzadsze modele ukryto w ściśle wyznaczonych miejscach.