Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

L.A. Noire - poradnik do gry

L.A. Noire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Asphalt Jungle | Akcja | Osiągnięcia w LA Noire L.A. Noire poradnik, solucja

Asphalt Jungle

Nagroda Xbox 360: 15 punktów

Opis: Musisz w trakcie pościgu za zbiegiem doprowadzić do sytuacji, w której zostanie on powalony przez głównego bohatera na ziemię. Godne odnotowania jest to, że nie wszystkie pościgi przewidują taką opcję. Osiągnięcie to możesz zdobyć tylko w tych pościgach, w których biegnąc za uciekinierem i nie popełniając przy tym żadnych błędów uda Ci się zmniejszyć do niego dystans. Przykładowa akcja ukazująca sposób odblokowania tego osiągnięcia zaprezentowana została poniżej. Jest to pościg z końcówki czwartego śledztwa (Case 4 - Buyer Beware).

Podążaj za zbiegiem, pamiętając o tym żeby po drodze nie wpaść na żadną przeszkodę ani nie zderzyć się z żadnym z przechodniów czy przejeżdżających pojazdów - Asphalt Jungle | Akcja | Osiągnięcia w LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

Podążaj za zbiegiem, pamiętając o tym żeby po drodze nie wpaść na żadną przeszkodę ani nie zderzyć się z żadnym z przechodniów czy przejeżdżających pojazdów. Musisz zaczekać aż w lewym górnym narożniku ekranu pojawi się informacja Tap A to tackle.

Wciśnij kilkakrotnie przycisk A, utrzymując się przez ten czas w niewielkiej odległości od zbiega - Asphalt Jungle | Akcja | Osiągnięcia w LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

Wciśnij kilkakrotnie przycisk A, utrzymując się przez ten czas w niewielkiej odległości od zbiega. Powinno to doprowadzić do wyświetlania krótkiej scenki ukazującej powalenie uciekiniera na ziemię i założenie mu kajdanek.