Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

L.A. Noire - poradnik do gry

L.A. Noire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Public Menace | Akcja | Osiągnięcia w LA Noire L.A. Noire poradnik, solucja

Public Menace

Nagroda Xbox 360: 30 punktów

Opis: Musisz w trakcie pojedynczego śledztwa wyrządzić szkody na łączną kwotę co najmniej 47000 dolarów. Bardziej szczegółowe informacje znajdują się poniżej.

Zaliczenie tego osiągnięcia wymaga zachowywania się w zupełnie odmienny sposób niż typowy stróż prawa - Public Menace | Akcja | Osiągnięcia w LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

Zaliczenie tego osiągnięcia wymaga zachowywania się w zupełnie odmienny sposób niż typowy stróż prawa. Trzeba więc złomować samochody (powyższy screen), potrącać przechodniów oraz demolować interaktywne obiekty z otoczenia.

Osiągnięcie wyniku na poziomie 47000 tysięcy nie jest łatwe, albowiem kary za wspomniane wyżej przewinienia zazwyczaj nie są wysokie - Public Menace | Akcja | Osiągnięcia w LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

Osiągnięcie wyniku na poziomie 47000 tysięcy nie jest łatwe, albowiem kary za wspomniane wyżej przewinienia zazwyczaj nie są wysokie. Ze swojej strony polecam zająć się uszkadzaniem drogich pojazdów, gdyż to właśnie w tej kategorii można szybko "uzbierać" pożądaną kwotę. Za każdym razem dobrze jest demolować auto poprzez zderzenia czołowe z innymi uczestnikami ruchu. Do zaliczania tego osiągnięcia możesz najwcześniej przystąpić podczas rozwiązywania piątego śledztwa (Case 5 - The Driver's Seat), a to dlatego, że musi to być rozdział, na koniec którego wyświetlane jest podsumowanie (powyższy screen). Łączna suma ze wszystkich trzech kategorii musi przewyższać 47000 dolarów. Uwaga! Jeżeli nie uzbierałeś wymaganej kwoty to powróć do ostatniego punktu kontrolnego i poszalej trochę dłużej (nie przechodź natomiast do kolejnego śledztwa, bo wynik się wtedy wyzeruje!!).