Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

L.A. Noire - poradnik do gry

L.A. Noire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Informacje wstępne | Przestępstwa w LA Noire L.A. Noire poradnik, solucja

Informacje wstępne

Ogólne założenia

Street Crimes to poboczne misje, którymi możesz zajmować się w wolnych chwilach, np. robiąc sobie przerwę w trakcie podróży do kolejnego miejsca związanego z aktualnie rozwiązywanym śledztwem. Zdecydowana większość zadań z tej kategorii obejmuje różnego rodzaju pościgi oraz wymiany ognia. Same misje są też przeważnie stosunkowo krótkie, gdyż ich poprawne zaliczanie w najgorszym wypadku zajmuje kilka minut.

Przystępowanie do pobocznych misji

Możliwość przystąpienia do pobocznych misji po raz pierwszy pojawia się w momencie rozpoczęcia piątego śledztwa (Case 5 - The Driver's Seat), wiążącego się jednocześnie z awansem do drogówki (Traffic). Podczas przejażdżek po mapie miasta będziesz mianowicie zauważał czerwone ikonki uciekającej osoby, które po najechaniu kursorem wyświetlą napis Street Crime Location. Możesz w takiej sytuacji wcisnąć przycisk A, dzięki czemu radar będzie wskazywał drogę do miejsca rozpoczęcia misji.

W kampanii główny bohater awansuje do kolejnych wydziałów. Początkowo jest to wspomniany wydział Traffic, a później Homicide, Vice i Arson. Każdy z wymienionych wydziałów ma kilka lub kilkanaście pobocznych misji, które będą pojawiały się na mapie w losowej kolejności i w trakcie rozwiązywania różnych śledztw. Jeżeli od dłuższego czasu nie otrzymujesz żadnych misji pobocznych, to może to oznaczać, że wyczerpałeś pulę zadań z danego wydziału. W takiej sytuacji musisz zaczekać aż główny bohater zostanie skierowany do innego wydziału i dopiero wtedy sprawdzić mapę w poszukiwaniu nowych zleceń.

Powtarzanie pobocznych misji

Gra pozwala na bezproblemowe powtórzenie każdej pobocznej misji jeżeli zakończy się ona z jakiegoś powodu niepowodzeniem (np. w wyniku zgubienia uciekającej osoby czy doprowadzenia do śmierci bohatera).

Jeżeli w trakcie przechodzenia gry zignorowałeś misje poboczne, to nie musisz obawiać się tego, że stracisz bezpowrotnie możliwość ich ukończenia - Informacje wstępne | Przestępstwa w LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

Jeżeli w trakcie przechodzenia gry zignorowałeś misje poboczne, to nie musisz obawiać się tego, że stracisz bezpowrotnie możliwość ich ukończenia. Z menu głównego gry możesz mianowicie wybrać opcję CASES. Następnie musisz dokonać wyboru teczki związanej z zadaniami z danego wydziału (np. Homicide). Zaczekaj na otwarcie teczki i wybierz ostatnią pozycję z listy, czyli The Streets of L.A. Free Roam (powyższy screen). Załączony zostanie tryb swobodnej eksploracji miasta, pozwalający na rozegranie wszystkich pobocznych misji, także tych, które już wcześniej zostały poprawnie ukończone.