Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

DeNA Najnowsze wiadomości i informacje

World of Demons – PlatinumGames pracuje nad slasherem w stylu Okami

Adrian Werner, 19 kwietnia 2018, 12:55

Zespół PlatinumGames, mający na koncie m.in. Nier: Automata i cykl Bayonetta, pracuje nad mobilnym slasherem World of Demons, który pod względami klimatu i grafiki ma wiele wspólnego z klasycznym Okami.

Mobilne odsłony Fire Emblem i Animal Crossing w modelu free-to-play

Adrian Werner, 15 maja 2016, 10:30

Firma Nintendo potwierdziła, że mobilne odsłony marek Fire Emblem oraz Animal Crossing wykorzystają model darmowy z mikropłatnościami. Gry mają trafić na rynek jesienią tego roku.

Final Fantasy: Record Keeper – premiera wyczekiwanego jRPG-a

Jiker, 26 marca 2015, 15:20

Doczekaliśmy się debiutu anglojęzycznej wersji gry Final Fantasy: Record Keeper – specjalnej odsłony kultowej serii jRPG na Androida oraz iOS, pozwalającej przypomnieć sobie wszystkie najważniejsze momenty z poprzednich części FF. Grę wydano w modelu darmowym z opcjonalnymi mikropłatnościami.

Nintendo rusza na podbój rynku mobilnego i pracuje nad nową konsolą

Entelarmer, 17 marca 2015, 13:25

Na wczorajszej konferencji prasowej Satoru Iwata z firmy Nintendo zdradził informacje na temat planów koncernu. W myśl umowy z japońską firmą DeNA koncern planuje wydawać zupełnie nowe gry na urządzenia mobilne oraz stworzyć własny serwis społecznościowy dla graczy. Trwają też prace nad kolejną konsolą o kryptonimie NX.

Marvel Mighty Heroes – powstaje kooperacyjna gra akcji na licencji Marvela

Jiker, 24 lutego 2015, 17:02

W niedalekiej przyszłości w App Store i na Google Play zadebiutuje kooperacyjna gra akcji Marvel Mighty Heroes. Produkcja studia DeNA pozwoli wcielić się w bohaterów i łotrów znanych z komiksów Marvela i wspólnymi siłami przeciwstawić się siłom zła.

Transformers: Battle Tactics – zadebiutowała taktyczna gra bitewna

Jiker, 6 lutego 2015, 10:51

W Google Play i App Store zadebiutowała taktyczna gra bitewna Transformers: Battle Tactics od studia DeNA. Produkcja została udostępniona w modelu darmowym z opcjonalnymi mikropłatnościami. Tytuł pozwala toczyć sieciowe pojedynki w czasie rzeczywistym.

Transformers: Battle Tactics – turowa gra bitewna zadebiutuje w przyszłym roku

Jiker, 12 grudnia 2014, 10:19

W przyszłym roku na platformach App Store i Google Play pojawi się nowa gra na licencji Transformerów. Będzie nią Transformers: Battle Tactics, turowa gra bitewna autorstwa studia DeNA. Tytuł zostanie wydany w modelu darmowym z mikropłatnościami.