Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka Marvel Mighty Heroes (AND)
OkładkaMarvel Mighty Heroes (AND)

Marvel Mighty Heroes

Taktyczna gra akcji osadzona w komiksowym uniwersum Marvela. Marvel Mighty Heroes jest produkcją mobilną stworzoną przez japońskie studio DeNA, które wcześniej wyprodukowało m.in. Transformers: Battle Tactics, Transformers: Age of Extinction i Star Wars: Galactic Defence.

Akcji | taktyczne | komiksy | kooperacja | walka

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Marvel Mighty Heroes Premiera

31mar2015

AND iOS

producent: DeNa Corp. wydawca: DeNa Corp. Strona oficjalna

Marvel Mighty Heroes jest taktyczną grą akcji osadzoną w uniwersum Marvela. Produkcja, dedykowana urządzeniom mobilnym, kładzie nacisk na toczenie zmagań w sieciowym trybie kooperacji dla czterech osób. Tytuł został stworzony przez japońskie studio DeNA, mające w dorobku pozycje mobilne takie jak Transformers: Battle Tactics, Transformers: Age of Extinction czy Star Wars: Galactic Defence.

Akcja produkcji toczy się w realiach doskonale znanych wszystkim fanom komiksów firmy Marvel. Celem zabawy jest uchronienie tego niezwykłego świata przed zagładą, jaką pragnie mu zgotować tajemnicza, zmechanizowana armia. Gracze dokonują tego wcielając się w słynnych bohaterów i łotrów (jak np. Spider-Man, Iron Man, Daredevil, Kapitan Ameryka, Hulk czy Thor), i współpracując ze sobą podczas dynamicznych starć z dziesiątkami wrogów.

Produkcja cieszy oko trójwymiarową grafiką utrzymaną w karykaturalnym stylu (przywodzącym na myśl Marvel Super Hero Squad), który jednak oddaje ducha gry w lepszy sposób, aniżeli próba zobrazowania akcji w typowy dla Marvela sposób. Twórcy pokusili się również o przygotowanie dokładnego i prostego w obsłudze systemu sterowania, bazującego na wykorzystaniu wirtualnych przycisków.

Ostatnia modyfikacja 24 lutego 2015

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1 - 4  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Marvel Mighty Heroes: 12+

Marvel Mighty Heroes Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
iOS
AND