Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSAND
Okładka Transformers: Battle Tactics (iOS)
OkładkaTransformers: Battle Tactics (iOS)

Transformers: Battle Tactics

Gra bitewna na licencji popularnych Transformerów. W produkcji japońskiego studia DeNa budujemy własną drużynę robotów i przystępujemy do drużynowych potyczek rozgrywanych z podziałem na tury.

Strategiczne | science fiction | turowe | zagraj za darmo | PvP | Transformers | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Transformers: Battle Tactics Premiera

30sty2015

AND

5lut2015

iOS

Gry podobne do Transformers: Battle Tactics

Duel Revolution

Angry Birds Epic

Dragon Quest VIII

Transformers: Battle Tactics to wyprodukowana na licencji firmy Hasbro turowa gra bitewna, osadzona w uniwersum popularnych Transformersów. Tytuł powstał w studiach japońskiej korporacji DeNa, znanej m.in. z Transformers Legends, Transformers: Age of Extinction czy Star Wars: Galactic Defence.

Rozgrywka koncentruje się na turowych potyczkach drużyn tytułowych robotów. Poszczególne zespoły mogą składać się z czterech dowolnych maszyn, zwerbowanych z szerokiego wachlarza ponad 75 Transformerów i Deceptikonów, na czele z tak ikonicznymi bohaterami jak Optimus Prime, Megatron, Starscream czy Bumblebee. Każdy z nich opisany został szeregiem statystyk i wyposażony w unikalne zdolności specjalne. Co ciekawe, podczas transformacji w pojazd lub maszynę latającą, cechy i umiejętności robotów ulegają zmianom, wprowadzając do rozgrywki dodatkową głębię taktyczną. Kluczem do sukcesu w grze jest dobór członków drużyny w taki sposób, aby ich zdolności wzajemnie się uzupełniały.

Transformers: Battle Tactics oferuje rozbudowaną kampanię dla jednego gracza, jednak sednem zabawy pozostają toczone w czasie rzeczywistym sieciowe pojedynki PvP z innymi graczami z całego świata. Warto jednak odnotować, że oba tryby rozgrywki zostały ze sobą powiązane, zarówno pod względem mechaniki, jak i zawartości. Przewidziano także rozbudowane sieciowe statystyki, pozwalające porównywać swe osiągnięcia z wynikami innych grających.

Pod względem fabuły oraz oprawy gra łączy się ściśle z komiksem Transformers: Generations – Combiner Wars, który miał swoją premierę w 2015 roku. Świadczy o tym m.in. specyficzny, komiksowy styl graficzny, daleki od poważnych filmowych adaptacji Michaela Baya. Gra dystrybuowana jest w popularnym modelu free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami, które znacząco ułatwiają rozgrywkę.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Transformers: Battle Tactics: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND