Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka Pokemon Masters (AND)

Pokemon Masters

Pokemon Masters to mobilna gra akcji produkcji studia DeNA i firmy The Pokemon Company. W czasie zabawy gracze obejmują kontrolę nad trenerem Pokemonów i łącząc siły z innymi trenerami z uniwersum, toczą walki w trybie 3 vs 3.

Akcji | zagraj za darmo | Pokemon | przygodowe gry akcji

Okładka Pokemon Masters (AND)

producent: DeNa Corp.

wydawca: DeNa Corp.

Strona oficjalna

data premiery gry:

29sie2019

iOS AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pokemon Masters jest mobilną grą akcji osadzoną w popularnym uniwersum Pokemonów. Rdzeniem rozgrywki są walki prowadzone w trybie 3 vs 3, w czasie których gracze obejmują kontrolę nad trenerami i ich Pokemonami. Za produkcję oraz wydanie tytułu odpowiadają The Pokemon Company oraz studio DeNA.

Fabuła

Akcja Pokemon Masters toczy się na wyspie Pasio, popularnym celu wypraw trenerów. Jest to bowiem miejsce, gdzie mogą oni stworzyć ze swoimi Pokemonami specyficzną więź – zsynchronizowaną parę. Jako młody trener Pokemonów (możemy wybrać płeć protagonisty), wraz ze swoim stworkiem przemierzamy wyspę i nawiązujemy znajomości ze słynnymi trenerami z poprzednich gier osadzonych w uniwersum. Wszystko po to, by połączyć z nimi siły i wspólnie przystąpić do turnieju Pokemon Masters League.

Mechanika

Pokemon Masters opiera się na dość nieskomplikowanych mechanikach rozgrywki. Gracz kieruje trenerem oraz przypisanym do niego Pokemonem, tocząc walki z przeciwnikami. Potyczki opierają się na prostych zasadach. Tytułowe stworki służą do wyprowadzania ataków (każdy z nich posiada swoje własne unikalne zdolności). Natomiast trenerzy służą jako jednostka wsparcia; mogą oni podnieść statystyki swoich Pokemonów oraz leczyć je za pomocą mikstur.

Tryby gry

W Pokemon Masters znaleźć można dwa warianty rozgrywki – walki w trzyosobowych drużynowych oraz tryb PvP.

Kwestie techniczne

Pokemon Masters oferuje kreskówkową, dwuwymiarową grafikę. Całość utrzymana jest w stylistyce, która przypomina tę z pełnoprawnych odsłon cyklu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Gry podobne do Pokemon Masters

Wymagania wiekowe Pokemon Masters

12+

Wymagania sprzętowe Pokemon Masters

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Pokemon Masters z drugim najlepszym mobilnym debiutem w historii
Pokemon Masters z drugim najlepszym mobilnym debiutem w historii

wiadomość4 września 2019

Premiera gry Pokemon Masters okazała się wielkim sukcesem. W ciągu czterech dni pobrano ją ponad dziesięć milionów razy. Tylko jedna produkcja może się pochwalić lepszym wynikiem.

Zapowiedziano kontynuację Detective Pikachu i Pokemon Masters
Zapowiedziano kontynuację Detective Pikachu i Pokemon Masters

wiadomość29 maja 2019

Zapowiedziano grę Pokemon Masters oraz kontynuację przygodówki Detective Pikachu. W planach są również aplikacje Pokemon HOME i Pokemon Sleep powiązane z Pokemon GO. Wszystkie te nowości ujawniono podczas konferencji zorganizowanej przez firmę The Pokemon Company w Tokio.

iOS
AND