Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka Pokemon Masters (AND)
OkładkaPokemon Masters (AND)

Pokemon Masters

Pokemon Masters to mobilna gra akcji produkcji studia DeNA i firmy The Pokemon Company. W czasie zabawy gracze obejmują kontrolę nad trenerem Pokemonów i łącząc siły z innymi trenerami z uniwersum, toczą walki w trybie 3 vs 3.

Akcji | zagraj za darmo | Pokemon | przygodowe gry akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pokemon Masters Premiera

29sie2019

AND iOS

producent: DeNa Corp. wydawca: DeNa Corp. Strona oficjalna

Gry podobne do Pokemon Masters

Angry Birds Epic

Pokemon Rumble Rush

EvoCreo

Pokemon Masters jest mobilną grą akcji osadzoną w popularnym uniwersum Pokemonów. Rdzeniem rozgrywki są walki prowadzone w trybie 3 vs 3, w czasie których gracze obejmują kontrolę nad trenerami i ich Pokemonami. Za produkcję oraz wydanie tytułu odpowiadają The Pokemon Company oraz studio DeNA.

Fabuła

Akcja Pokemon Masters toczy się na wyspie Pasio, popularnym celu wypraw trenerów. Jest to bowiem miejsce, gdzie mogą oni stworzyć ze swoimi Pokemonami specyficzną więź – zsynchronizowaną parę. Jako młody trener Pokemonów (możemy wybrać płeć protagonisty), wraz ze swoim stworkiem przemierzamy wyspę i nawiązujemy znajomości ze słynnymi trenerami z poprzednich gier osadzonych w uniwersum. Wszystko po to, by połączyć z nimi siły i wspólnie przystąpić do turnieju Pokemon Masters League.

Mechanika

Pokemon Masters opiera się na dość nieskomplikowanych mechanikach rozgrywki. Gracz kieruje trenerem oraz przypisanym do niego Pokemonem, tocząc walki z przeciwnikami. Potyczki opierają się na prostych zasadach. Tytułowe stworki służą do wyprowadzania ataków (każdy z nich posiada swoje własne unikalne zdolności). Natomiast trenerzy służą jako jednostka wsparcia; mogą oni podnieść statystyki swoich Pokemonów oraz leczyć je za pomocą mikstur.

Tryby gry

W Pokemon Masters znaleźć można dwa warianty rozgrywki – walki w trzyosobowych drużynowych oraz tryb PvP.

Kwestie techniczne

Pokemon Masters oferuje kreskówkową, dwuwymiarową grafikę. Całość utrzymana jest w stylistyce, która przypomina tę z pełnoprawnych odsłon cyklu.

Ostatnia modyfikacja 5 lipca 2019

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Pokemon Masters: 12+

Pokemon Masters Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
iOS
AND