Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka Pokemon Rumble Rush (AND)

Pokemon Rumble Rush

Prosta mobilna gra akcji oferowana w modelu darmowym z mikropłatnościami. W Pokemon Rumble Rush gracz przemierza rozmaite wyspy, by odkrywać na nich kolejne pokemony, które można łapać, trenować i wystawiać do walki.

Akcji | TPP | casual | zagraj za darmo | elementy RPG | Pokemon | przygodowe gry akcji

Okładka Pokemon Rumble Rush (AND)

producent: Ambrella

data premiery gry:

22maj2019

AND

23lip2019

iOS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pokemon Rumble Rush to przeznaczona na urządzenia mobilne gra akcji osadzona w uniwersum Pokemon. Gracz wciela się w badacza, który przemierza kolejne wyspy w celu pozyskiwania nowych stworków.

Mechanika

W czasie przygody z Pokemon Rumble Rush gracze kontrolują swojego pokemona, eksplorując w jego towarzystwie kolejne wyspy. Nie są one stałymi lokacjami. Co dwa tygodnie pula możliwych do zwiedzenia miejsc oraz baza napotykanych tam stworów ulega zmianie. Każda z wysp posiada własną mapę, za pomocą której można wyszukiwać zamieszkujące ją stworki.

Najważniejszym aspektem rozgrywki w Pokemon Rumble Rush jest walka. Po zlokalizowaniu przeciwnika, należy stanąć z nim do walki. Mechanika starć jest intuicyjna i opiera się tylko na atakowaniu. W grze pojawiają się także silniejsi wrogowie, z którymi walczyć można w trybie Super Boss Rush. Za wygraną przyznawane są nagrody, wśród których znajdują się między innymi nowe, grywalne pokemony czy wirtualna waluta.

Ważnym aspektem zabawy jest także rozwój pokemonów. Jedną z nagród za wygraną jest ruda. Dzięki niej możliwe jest tworzenie ekwipunku, w który wyposażamy grywalne stworki. Zwiększa to ich skuteczność w walce. Ulepszanie pozyskanej rudy zapewnia dostęp do bardziej zaawansowanego sprzętu.

Kwestie techniczne

Pokemon Rumble Rush oferuje prostą, trójwymiarową grafikę, utrzymaną w kreskówkowym stylu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Pokemon Rumble Rush

Wymagania wiekowe Pokemon Rumble Rush

odpowiednia dla każdego wieku

AND
iOS