Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 sierpnia 2006

GOL na GC 2006: Pong.Mythos

Krzysztof Gonciarz, 27 sierpnia 2006, 18:37

Pong.mythos, wystawa poświęcona legendarnej grze Ala Alcorna, była bez cienia wątpliwości jedną z największych atrakcji całego Games Convention - choć docenioną głównie przez koneserów.

Just Cause w złocie

Elrond, 27 sierpnia 2006, 17:42

Jeśli z niecierpliwością oczekujecie na pojawienie się na rynku najnowszej produkcji Avalanche Studios, Just Cause, i niepokoi Was brak informacji na temat statusu opisywanej gry, pragnę Was uspokoić. A raczej uczynić chcą to przedstawiciele firmy Eidos, wydawcy Just Cause, którzy podczas tragów Games Convention 2006 potwierdzili, iż gra weszła w złotą fazę.

Penny Arcade wkracza do branży gier komputerowych

Elrond, 27 sierpnia 2006, 16:38

Twórcy sieciowego serwisu Penny Arcade, na którego łamach znaleźć można komiksy w dość satyryczny sposób komentujące różne sytuacje, wydarzenia czy postacie, postanowili zaistnieć w świecie gier komputerowych. W tym celu połączyli siły z niezależnym studiem developerskim, Hothead Games, które stworzyć ma grę opartą na komiksach Penny Arcade.

Rock of Pariahs od Centauri Production

Elrond, 27 sierpnia 2006, 15:31

Firma Centauri Production, którą część z Was może znać z takich produkcji jak Tajemnica Janatris czy Evil Days of Luckless John, pragnie uraczyć swoich wiernych fanów kolejną grą. Będzie to Rock of Pariahs, której fabuła oparta została o filmową trylogię w reżyserii Karela Janaka, Snowboardziści (2004), Raftáci (2006) oraz Rock of Pariahs (w produkcji).

Crytek pod skrzydłami Electronic Arts?

Elrond, 27 sierpnia 2006, 14:16

Wygląda na to, iż umowa wydawnicza dotycząca gry Crysis nie jest jedynym łącznikiem pomiędzy firmami Electronic Arts oraz Crytek. W sieci pojawiły się bowiem pogłoski o możliwym przejęciu przez Elektroników twórców FarCry.

GOL na GC 2006: Silent Hill Origins

Krzysztof Gonciarz, 27 sierpnia 2006, 14:04

Słabo się dzieje w kwestii PSP, bardzo słabo. Targi Games Convention tylko uwypukliły braki naprawdę dobrych gier na tę konsolkę, a nawet, o zgrozo, braki zapowiedzi takowych.

StarCraft 2 w produkcji?

Elrond, 27 sierpnia 2006, 12:50

Redaktorzy serwisu ign.com obecni na tegorocznych targach Games Convention 2006 mieli okazję zadać kilka szybkich pytań Paulowi Samsowi z firmy Blizzard. I mimo, iż większa część rozmowy koncentrowała się wokół The Burning Crusade, nadciągającego dodatku do World of Warcraft, uzyskano kilka dość ciekawych, dodatkowych wiadomości.

Błędy w NCAA Football 07 - Eletronic Arts się kaja

Elrond, 27 sierpnia 2006, 12:09

Przy każdej nadążającej się okazji związanej z występowaniem błędów w grach, przeważnie obrywa się jej wydawcy. A jeśli ten wydawca należy do "wielkich" branży, może być pewien, że nawet najdrobniejsze uchybienie zostanie mu wytknięte. Firmie Electronic Arts przydarza się ostatnio coraz "więcej" wpadek z niedoróbkami w grach, tym bardziej więc cieszy obecna postawa Elektroników.