Czy mogę kontynuować grę po zaliczeniu głównej fabuły?

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści
Gra Seven: The Days Long Gone nie pozwala niestety na kontynuowanie podróżowania po Peh po ukończeniu wszystkich zadań głównego wątku fabularnego - Czy mogę kontynuować grę po zaliczeniu głównej fabuły? - Seven The Days Long Gone - poradnik do gry

Gra Seven: The Days Long Gone nie pozwala niestety na kontynuowanie podróżowania po Peh po ukończeniu wszystkich zadań głównego wątku fabularnego. Dzieje się tak dlatego, że decyzje podjęte w finale mają bardzo istotny wpływ na dalszy kształt świata gry i nie wszystkie dostępne zakończenia zakładają, że Teriel pozostanie nadal przy życiu. Jeśli chcesz uniknąć problemów to nie przystępuj zbyt wcześnie do finałowego questu Skarbiec. Po dotarciu w pobliże Skarbca zlokalizowanego za posterunkiem 06 (północna część Peh) wyświetla się cut-scenka (obrazek). Nie zbliżaj się wtedy do pilnowanego przez technomagów obszaru żeby nie doprowadzić do rozpoczęcia serii walk!

Cenna uwaga - Zanim awansujesz do ścisłego finału gry postaraj się pozaliczać jak najwięcej pobocznych zadań. Za takim działaniem przemawia to, że odblokowanie jednego z zakończeń gry jest powiązane właśnie z zaliczonymi wybranymi pobocznymi questami. Możesz mianowicie w trakcie ważnej rozmowie w finałowej lokacji wymienić je jako przykłady mające na celu nakłonić rozmówcę do zmiany zdania. Jeśli nie będziesz miał ukończonych wystarczająco dużo pobocznych questów to rozmówca pozostanie przy swoim stanowisku i obejrzenie jednego z zakończeń gry nie będzie możliwe.

Podobało się?

0

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry RPG
2020-11-19
02:54

Rafiid Junior

Jak wsadzić auryt do tej skrytki w misji Ślepa Bessy??
W ekwipunku nie występuje on jako przedmiot, który można by było przekładać.

Komentarz: Rafiid
2018-01-26
00:37

komandor_Tarkin Legionista

komandor_Tarkin

Taki urok gry. Mimo przebrania lepiej nie pchać się na oczy innym osobom o takim samym przebraniu i kategorycznie unikać "oficerów" oznaczonych wieńcem laurowym.

Komentarz: komandor_Tarkin
2018-01-10
11:05

jackowsky Legend

jackowsky

Jak to jest z tym przebieraniem się? Mam na sobie komplet przebrania - w tym przypadku - za żołnierza technomagów, znacznik aktywności przebrania jest "włączony". Jednak wystarczy, że tylko przejdę obok jakiegoś technomaga stojącego poza terenem zastrzeżonym i już koleś się mną interesuje. A po kilku sekundach cała chmara mnie atakuje. Robię coś nie tak czy to taki urok gry?

Komentarz: jackowsky

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl