Fallout New Vegas: Wprowadzenie

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści
Do niniejszej gry dostępny jest również Atlas Świata, który stanowi rozszerzenie podstawowego poradnika - Wprowadzenie | Zadania początkowe w Fallout New Vegas - Fallout: New Vegas - poradnik do gry

Do niniejszej gry dostępny jest również Atlas Świata, który stanowi rozszerzenie podstawowego poradnika.

1 - Wprowadzenie | Zadania początkowe w Fallout New Vegas - Fallout: New Vegas - poradnik do gry
Poradnik do gry Fallout: New Vegas zawiera dokładny opis zarówno całego wątku fabularnego jak i wszystkich zadań pobocznych - Wprowadzenie | Zadania początkowe w Fallout New Vegas - Fallout: New Vegas - poradnik do gry

Poradnik do gry Fallout: New Vegas zawiera dokładny opis zarówno całego wątku fabularnego jak i wszystkich zadań pobocznych. Opisy zawierają informacje o możliwych rozwiązaniach konkretnych zadań i ich zakończeniach. Tekst podzielony jest na trzy główne rozdziały - fabułę, zadania poboczne oraz mapy.

Wątek fabularny został dodatkowo rozbity na mniejsze rozdziały, uwzględniając kolejno: początkowe zadania, których wykonanie jest konieczne; informacje o wyborze frakcji dla której będziemy wykonywać zadania i przy jej pomocy poprowadzimy dalsze losy rozgrywki; opis zadań dla poszczególnych frakcji; na końcu misje finałowe, czyli walka o Zaporę Hoovera.

Drugi rozdział zawiera opis zadań pobocznych posortowanych w kolejności alfabetycznej.

Na samym końcu tekstu znajdują się mapy, na których zostały oznaczone, wymienione w poradniku, miejsca oraz postacie w świecie gry.

W Atlasie Świata umieszczone zostały wszystkie podstawowe informacje na temat rozgrywki, rozwoju bohatera, wszystkich dostępnych umiejętności, profitów, cech wraz z ich szczegółowym opisem. Ponadto atlas zawiera zestawienia z lokalizacją wszystkich unikalnych przedmiotów w grze i nie tylko.

Legenda

Odniesienia do map zostały oznaczone w następujący sposób:

(Mx:y), gdzie x oznacza numer mapy, y pozycję na tejże mapie;

(MxY:z), gdzie x oznacza numer mapy, Y literę mapy wewnętrznej, z pozycję na tejże mapie;

(MsX:y), gdzie s oznacza odniesienie do mapy segmentowej, X literkę segmentu, y numer lokacji;

Przykłady:

Oznaczenie (M23:56) wskazuje, że na mapie 23 należy się udać w miejsce oznaczone liczbą 56. W przypadku map segmentowych oznaczenie (MsE:12) oznacza lokację numer 12 w segmencie E.

Oznaczenia kolorystyczne:

#1, #2 - znaki odwołujące do znajdujących się nad tekstem obrazków (w przypadku, gdy znajdują się dwa, a nie jeden). Jedynka oznacza obrazek po lewej, a dwójka po prawej stronie.

Kolor czerwony - napotkane postacie w grze;

Kolor zielony - przedmioty;

Kolor niebieski - lokacje w grze;

Kolor pomarańczowy - umiejętności/profity wymagane do uzyskania konkretnych opcji dialogowych.

Artur "Arxel" Justyński (www.gry-online.pl)

Podobało się?

0

Fallout: New Vegas

19 października 2010

PC PlayStation Xbox
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry RPG
2010-12-30
23:07

Arxel Legend

Arxel
😊

Simba14 ---> Planowałem początkowo rozbić zadania poboczne na poszczególne lokacje, myslałem również czy by nie podzielić ich ze względu na frakcje dla których wykonywane zadanie ma znaczenie..
W pierwszym przypadku nie było w ogóle ładu i składu, w drugim natomiast zaczynałem się trochę gubić.. ;)

stalker_PL ---> cieszę się bardzo, motywuje to do dalszej pracy, by w przyszłości tworzyć poradniki jeszcze szybciej i jeszcze bardziej rozbudowane.. :)

Komentarz: Arxel
2011-01-07
13:50

Mercc Konsul

Po raz trzeci się zapytam- kiedy będzie atlas świata? Chociaż przybliżony termin, czekam już miesiąc ;)

Komentarz: Mercc
2011-01-07
14:02

Arxel Legend

Arxel
😉

Bardzo niebawem myślę.. ;)

Komentarz: Arxel
2011-01-14
22:59

zanonimizowany774094 Legionista

gra jest super wiecej stworów niż w trujce ale czeba miec dużo doświadczenia
polecam bloga http://grynew.blogspot.com/

Komentarz: zanonimizowany774094
2011-06-28
16:42

zanonimizowany729461 Pretorianin

"czeba" więcej chodzić do szkoły a nie siedzieć przy komputerze

Komentarz: zanonimizowany729461
2012-02-07
18:22

HumanGhost Generał

HumanGhost

Czy jeśli odda się holotaśmy Ramosowi to nie da się zrekrutować Bractwa Stali do walki o zaporę? Bo kurde, coś jest nie tak.

Komentarz: HumanGhost
2013-03-29
20:10

zanonimizowany909289 Junior

czy moglibyscie powiedziec skad wziasc klucz do drzwi nadzorcy krypty 34??

Komentarz: zanonimizowany909289
2014-10-12
14:47

zanonimizowany950807 Junior

Robię misję "Poleć ze mną" i już ją skończyłem, mam pójść na platformę obserwacyjną i skończyć zadanie, ale nic się nie dzieje. Pomocy!

Komentarz: zanonimizowany950807
2019-06-16
18:59

zanonimizowany1291628 Junior

coś mi nie działa. jak podchodzę do rnk przy stacji to do mnie strzelają
Ktoś wie co zrobić

Komentarz: zanonimizowany1291628
2019-07-05
12:20

JCKP Legionista

JCKP

Chcę dojśc do Obozu Legata a tam zamknięta brama z tamą? Co teraz?

Komentarz: JCKP

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl