Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać Artykuły PREMIUM

Publicystyka

Publicystyka 30 lipca 2019, 14:56

Remnant: From the Ashes. Gry sierpnia – najciekawsze premiery i konkurs

Spis treści

Remnant: From the Ashes

Data premiery: 20 sierpnia

INFORMACJE

  1. Gatunek: kooperacyjna gra akcji
  2. Platformy: PC, PS4, XONE
  3. Przybliżona cena: 142,99 zł (PC), 169 zł (PS4), 184,99 zł (XONE)

Czym jest Remnant: From the Ashes?

Nową produkcją studia Gunfire Games, które zaproponowało nam niedawno Darksiders 3, a wcześniej odświeżoną wersję Darksiders 2 oraz trzecioosobowe RPG akcji Chronos. Remnant: From the Ashes to nastawiona na kooperację gra akcji, w której wydarzenia obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Oprócz nacisku na akcję tytuł ten zaoferuje także sporo elementów rodem z gier fabularnych.

Jaki jest zarys fabularny gry?

Akcja From the Ashes toczy się w postapokaliptycznym świecie, w którym ludzkość padła ofiarą potwornych kreatur zwanych The Root. Nieliczni, którzy ocaleli, każdego dnia toczą rozpaczliwą walkę o przetrwanie i szukają sposobu, by ostatecznie pozbyć się najeźdźców.

Jak wygląda rozgrywka w Remnant: From the Ashes?

Choć gra została zaprojektowana z myślą o trzyosobowej kooperacji, możliwe będzie również ukończenie jej samotnie. Zabawę zaczniemy od wyboru klasy postaci spośród kilku mocno różniących się od siebie zestawem umiejętności wariantów. Esencją rozgrywki ma być nastawiona na akcję walka z różnymi oponentami, toczona na proceduralnie generowanych poziomach. Za postępy nagrodzeni zostaniemy punktami doświadczenia odblokowującymi nowe zdolności oraz zwiększającym statystyki postaci ekwipunkiem. W grze znajdziemy również system craftingu.

  1. Więcej o grze Remnant: From the Ashes

Michał Grygorcewicz

Michał Grygorcewicz

W GRYOnline.pl najpierw był współpracownikiem, zaś w 2023 roku został szefem działu Produktów Płatnych. Tworzy artykuły o grach od ponad dwudziestu lat. Zaczynał od amatorskich serwisów internetowych, które sam sobie kodował w HTML-u, potem trafiał do coraz większych portali. Z wykształcenia inżynier informatyk, ale zawsze bardziej go ciągnęło do pisania niż programowania i to z tym pierwszym postanowił związać swoją przyszłość. W grach przede wszystkim szuka opowieści, emocji i immersji, jakich nie jest w stanie dać inne medium – stąd wśród jego ulubionych tytułów dominują produkcje stawiające na narrację. Uważa, że NieR: Automata to najlepsza gra, jaka kiedykolwiek powstała.

więcej

TWOIM ZDANIEM

Na którą grę sierpnia 2019 czekasz najbardziej?

World of Warcraft: Classic
6,7%
Ancestors: The Humankind Odyssey
5,5%
Control
23,9%
Age of Wonders: Planetfall
7,8%
Blair Witch
23,9%
Remnant: From the Ashes
2,7%
Rebel Galaxy Outlaw
3,1%
Astral Chain
4,1%
The Lord of the Rings: Adventure Card Game
3,3%
Pokemon Masters
3,9%
Children of Morta
3,3%
The Dark Pictures: Man of Medan
11,9%
Zobacz inne ankiety
Gry października 2019 – najciekawsze premiery i konkurs
Gry października 2019 – najciekawsze premiery i konkurs

Call of Duty, Ghost Recon, Destiny, GRID - w październiku zadebiutują nowe odsłony niejednej popularnej serii. A to ledwie wierzchołek góry wypełnionej interesującymi tytułami debiutującymi w tym miesiącu.

Gry lipca 2019 - najciekawsze premiery i konkurs
Gry lipca 2019 - najciekawsze premiery i konkurs

W lipcu zagramy w dodatek do Mutant Year Zero, egranizację trzeciego sezonu Stranger Things, pecetowy port Beyond: Two Souls, spin-offy Wolfensteina oraz nową grę wydaną w ramach EA Originals.

Gry czerwca 2019 - najciekawsze premiery i konkurs
Gry czerwca 2019 - najciekawsze premiery i konkurs

Przygotujcie się - nadciąga sezon ogórkowy. Ale zanim rozkręci się na całego, zagramy w remake kultowego Crash Team Racing, spin-offa serii Yakuza, hack'and'slasha w świecie Warhammera i debiutujący po wielu latach na pecetach port Heavy Rain.