Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 kwietnia 2014, 12:01

autor: qjin

Wiosnobranie w Muve Digital rozpoczęte – na początek promocja na gry 2K Games

Podobnie jak rok temu, tak i teraz sklep cyfrowej dystrybucji Muve Digital przygotował przeceny na kilkaset gier różnych wydawców. W pierwszym dniu akcji Wiosnobranie taniej kupimy wybrane produkcje z katalogu firmy 2K Games. Obniżki obejmują m.in. serię BioShock, Borderlands czy Sid Meier’s Civilization.

Czeka nas sześć dni promocji w ramach tegorocznego Wiosnobrania - Wiosnobranie w Muve Digital rozpoczęte – na początek promocja na gry 2K Games - wiadomość - 2014-04-08
Czeka nas sześć dni promocji w ramach tegorocznego Wiosnobrania

W sklepie elektronicznej dystrybucji Muve.pl rozpoczęła się kolejna edycja Wiosnobrania – w ciągu kilku najbliższych dni będziecie mogli kupić gry pecetowe przecenione nawet o 83%. W ramach przygotowanej inicjatywy zostaną obniżone ceny ponad 350 tytułów oraz DLC, z czego każdego dnia – podobnie jak rok temu – będzie pojawiać się oferta innego wydawcy. Dzisiaj, na otwarcie akcji, doczekaliśmy się promocji na produkcje z katalogu koncernu 2K Games. Najważniejsze z nich zamieściliśmy poniżej.

Zaprezentowana oferta będzie ważna do jutra do godziny 12:00. Potem pojawi się rzut z grami innego wydawcy. Cała akcja Wiosnobranie potrwa od 8 kwietnia do 14 kwietnia i bardzo możliwe, że jeśli nie załapiecie się na interesujące Was promocje w danym dniu, to na koniec sklep Muve Digital powtórzy zestawy z całego tygodnia, tak jak to było rok temu. Po pełną ofertę odsyłamy pod niniejszy adres.

TWOIM ZDANIEM

Bierzesz udział w pierwszym dniu wiosnobrania?

Dziś nic fajnego, zobaczę co przyniosą kolejne dni.
65,4%
Tak, jest kilka ciekawych tytułów.
25,6%
Nie planuje kupować w tej promocji.
9%
Zobacz inne ankiety