Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 maja 2013, 12:00

autor: qjin

Szósty i ostatni dzień Wiosnobrania. Na zwieńczenie akcji powtórka całego tygodnia promocji

Dziś finał akcji Wiosnobranie w sklepie Muve Digital. Ponowiono wszystkie dotychczasowe obniżki, a więc w niższych cenach można zakupić gry z oferty m.in. 2K, Capcomu, Rockstara, Warner Bros. czy Square Enix. Jest to doskonała okazja dla tych, którzy ominęli którąś z wcześniejszych promocji.

W finale Wiosnobrania przeceniono gry z całego tygodnia promocji - Szósty i ostatni dzień Wiosnobrania. Na zwieńczenie akcji powtórka całego tygodnia promocji - wiadomość - 2013-05-26
W finale Wiosnobrania przeceniono gry z całego tygodnia promocji

Czas na finał wiosennej obniżki cen w sklepie muve.pl. Firma Cenega przygotowała powtórkę każdego dnia przecen w ramach akcji Wiosnobranie, więc jeśli nie skorzystaliście z promocji wcześniej, to macie drugą szansę na zakup interesujących Was tytułów. Spadek cen obejmuje ponownie takie gry jak Borderlands 2, Sid Meier’s Civilization V, XCOM, L.A. Noire, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Hitman: Rozgrzeszenie, Batman: Arkham City, Dark Souls i wiele, wiele więcej. Każdy posiadacz peceta, niezależnie od preferencji gatunkowych, powinien znaleźć dla siebie ciekawą propozycję.

Na tym zestaw tytułów w wersji cyfrowej się nie kończy. Kompletną rozpiskę, z wyodrębnieniem każdego dnia, znajdziecie poniżej.

Wiosnobranie – dzień pierwszy (2K Games)

Pełna lista przecenionych tytułów z pierwszego dnia Wiosnobrania:

Wiosnobranie – dzień drugi (Rockstar)

Pełna lista przecenionych tytułów z drugiego dnia Wiosnobrania:

Wiosnobranie – dzień trzeci (Square Enix)

Pełna lista przecenionych tytułów z trzeciego dnia Wiosnobrania:

Wiosnobranie – dzień czwarty (Warner Bros.)

Pełna lista przecenionych tytułów z czwartego dnia Wiosnobrania:

Wiosnobranie – dzień piąty (m.in. Capcom, Namco)

Pełna lista przecenionych tytułów z piątego dnia Wiosnobrania:

To już są ostatnie 24 godziny akcji Wiosnobranie w sklepie muve.pl. Wszystkie wymienione gry można zakupić w niższej cenie do poniedziałku do godz. 12:00.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.