Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2014, 16:28

autor: Sarge

Wieści ze świata (Warface, Red Orchestra 2, The Walking Dead) 23/4/14

Dziś piszemy m.in. o pierwszym sezonie przygodówki The Walking Dead na konsolach nowej generacji, rozdawnictwie gry Red Orchestra 2 na Steamie, a także o zakończonych beta testach darmowej strzelaniny Warface na Xboksie 360. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Vampire: The Masquerade - Bloodlines. Dzieło studia Troika Games można aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 4,99 euro (ok. 21 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

BlizzCon 2014

Firma Blizzard Entertainment ogłosiła, że tegoroczna edycja imprezy BlizzCon odbędzie się w dniach 7-8 listopada w amerykańskiej miejscowości Anaheim. 7 maja rozpocznie się sprzedaż biletów pod tym adresem. Wejściówki będą kosztować 199 dolarów. Od 14 maja dostępne będą specjalne bilety za 750 dolarów, uprawniające także do wzięcia udziału w kolacji, z której cześć dochodu zostanie przeznaczona na cele charytatywne.

Warface

Studio Crytek oficjalnie zakończyło beta testy gry Warface w wersji na Xboksa 360. Oznacza to, że użytkownicy abonamentu Xbox Live Gold mogą od tej pory za darmo pobrać końcowy produkt. Osoby grające dotychczas w betę nie muszą ściągać Warface od początku. Wystarczy, że pobiorą niewielką aktualizację gry. Wszelkie dotychczasowe postępy przenoszone są do końcowego produktu. Przypomnijmy, że Warface to darmowa strzelanina sieciowa dostępna również na PC.

Warface to darmowa strzelanina dostępna dla abonentów Xbox Live Gold - Wieści ze świata (Warface, Red Orchestra 2, The Walking Dead) 23/4/14 - wiadomość - 2014-04-23
Warface to darmowa strzelanina dostępna dla abonentów Xbox Live Gold

Red Orchestra 2

Od dzisiejszego wieczora w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam zupełnie za darmo zostanie udostępniona gra Red Orchestra 2. Specjalna oferta będzie obowiązywać przez 24 godziny od momentu jej rozpoczęcia. Dokładna godzina startu nie jest znana, więc warto śledzić kartę produktu na Steamie.

The Walking Dead

W ofercie sklepu internetowego GameStop pojawiła się gra The Walking Dead: Game of the Year Edition w wersjach na PlayStation 4 oraz Xboksa One. W jej skład wchodzi pierwszy sezon popularnej przygodówki studia Telltale Games wraz z dodatkiem DLC 400 Days. Jak dotąd edycje na konsole nowej generacji nie zostały oficjalnie zapowiedziane. Pierwszy sezon gry The Walking Dead jest w tej chwili dostępny na PC, PlayStation 3, Xboksie 360, PlayStation Vita, Ouya oraz urządzeniach mobilnych.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Emergency Services Simulator 2014
 2. Rising Cities
 3. Gardening Mama 2: Forest Friends
 4. Contract Wars
 5. Hover: Revolt of Gamers
 6. Bound by Flame
 7. Enemy Front
 8. GRID: Autosport
 9. The Hero Trap
 10. Neverwinter
 11. Darkwood

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Black Desert – środowisko
 2. GRID: Autosport – trailer
 3. Dragon Age: Inkwizycja – Inkwizytor (PL)
 4. Lords of the Fallen – Wyzwanie
 5. The Flock – teaser
 6. Children of Liberty – trailer
 7. Ace Combat Infinity – spread your wings trailer
 8. Calibre 10 Racing Series – trailer
 9. Ultra Street Fighter IV – trailer #2
 10. Soulcalibur: Lost Swords – zwiastun na premierę
 11. Batman: Arkham Origins – Cold, Cold Heart DLC – zwiastun na premierę
 12. Age of Wonders III – Kazimierz Kaczor gra w Age of Wonders III #3 (PL)
 13. Dark Souls II – zwiastun wersji PC