Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2014, 18:49

autor: Ender

Watch Dogs – nowy gameplay, screeny i redakcyjne wrażenia z pokazu gry

Redaktorzy naszego serwisu opisali wrażenia z pokazu gry Watch Dogs, który obył się w Paryżu. W obszernej zapowiedzi znajdziemy informacje dotyczące rozgrywki single oraz multiplayer, a także oprawy graficznej. Możemy zobaczyć również nowy gameplay oraz screeny.

Mechaniczny pająk? Jeżeli chcecie dowiedzieć się co robi w grze to odsyłamy was do filmowego materiału tvgry - Watch Dogs – nowy gameplay, screeny i redakcyjne wrażenia z pokazu gry  - wiadomość - 2014-04-23
Mechaniczny pająk? Jeżeli chcecie dowiedzieć się co robi w grze to odsyłamy was do filmowego materiału tvgry

Redaktorzy naszego serwisu zostali zaproszeni na pokaz gry Watch Dogs, który został zorganizowany w Paryżu przez Ubisoft. W jego trakcie dziennikarze mogli spotkać się z twórcami, między innymi z Jonathanem Morinem, dyrektorem kreatywnym powstającego tytułu. Zebrani mieli okazję przetestować praktycznie ukończoną wersję Watch Dogs.

Wrażenia z przebiegu rozgrywki oraz funkcjonowania poszczególnych elementów gry, takich jak hakowanie infrastruktury miejskiej czy rozwijanie umiejętności bohatera, zostały opisane w obszernej relacji przygotowanej przez wysłanników Gry On-Line. Dzięki tekstowi poznamy sporo ciekawostek oraz bardziej i mniej znanych faktów związanych z tytułem. Nie zabraknie również krytyki niektórych pomysłów deweloperów, które na żywo nie do końca sprawdzają się tak jakby sobie tego życzyli gracze i autorzy.

Zaprezentowana wersja gry pozbawiona była dostępu do zapowiadanego trybu rozgrywki wieloosobowej – free roam. W tekście znajdziemy jednak informacje o pozostałych formach rozgrywki multiplayer, a także sposobach w jaki tytuł będzie łączył się z innymi osobami za pomocą sieci. Jak się okazuje, twórcy przyłożyli sporą wagę do tego, by miłośnicy zabawy z innymi nie poczuli się zawiedzeni.

W tekście znajdziemy też opis oprawy graficznej gry, będącej źródłem wielu kontrowersji. Podczas pokazu zebrani mieli okazję sprawdzić wersję na PlayStation 4, która według obecnych była przyjemna dla oka, a stworzona przez niż iluzja żyjącego miasta robiła bardzo dobre wrażenie. Autorzy Watch Dogs stwierdzili przy tym, że wersja na konsole nowej generacji nie będzie odbiegać zbytnio poziomem grafiki od wersji pecetowej

Newsowi towarzyszą nowe screeny opublikowane przez producentów. Jeden z nich wydaje się wyjątkowo ciekawy, ponieważ możemy zobaczyć na nim pająkopodbnego robota bojowego, którego obecność w grze nieco zaskakuje. Po dalsze szczegóły dotyczącego tego mechanicznego monstrum odsyłamy do materiału tvgry, zawierającego zupełnie nowy pięciominutowy gameplay z gry, pochodzący z paryskiego pokazu. Przedstawia on też w skrócie wszystkie informacje zawarte w relacji.

Watch Dogs zadebiutuje w sklepach 27 maja. Gra pojawi się wówczas na komputerach PC oraz konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 oraz PlayStation 4. Debiut wersji na Wii U został chwilowo wstrzymany. Produkcja będzie posiadać kinową polską wersje językową na wszystkich platformach sprzętowych. Za jej przygotowanie odpowiada firma Ubisoft.

  1. Cztery godziny z Watch Dogs - testujemy głównego pretendenta do tytułu gry roku
  2. Oficjalna strona internetowa gry Watch Dogs