Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 października 2009, 13:00

autor: Jiker

Wieści ze świata (Uncharted, Operation Flashpoint: Dragon Rising, Dragon Ball: Raging Blast) 23/10/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: start zamkniętych beta-testów Star Trek Online, październik miesiącem premiery pierwszego dodatku do nowego Operation Flashpoint, data debiutu Dragon Age: Poczatek w wersji na PlayStation 3, publikacja animowanego komiksu Uncharted i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: start zamkniętych beta-testów Star Trek Online, październik miesiącem premiery pierwszego dodatku do nowego Operation Flashpoint, data debiutu Dragon Age: Poczatek w wersji na PlayStation 3, publikacja animowanego komiksu Uncharted i inne. Zapraszamy do lektury.

Star Trek Online

Wystartowała zamknięta beta pecetowego, kosmicznego MMO Star Trek Online. Uczestnicy testów powinni w związku z tym znaleźć w swych skrzynkach mailowych klucze uprawniające do przystąpienia do bety. Automatycznie zakwalifikowani zostali do nich posiadacze MMO Champions Online, którzy zdecydowali się na wykupienie półrocznej bądź dożywotniej subskrypcji. Premiera pełnej wersji Star Trek Online powinna odbyć się w pierwszym kwartale 2010 roku.

League Of Legends

Z kolei w fazę otwartej bety wkroczyła gra League of Legends: Clash of Fate. Produkcja, będąca sieciowym, drużynowym action-RPGiem utrzymanym w komiksowej stylistyce, w którym zamiast przemierzać ogromny świat musimy walczyć z innymi graczami w obrębie kilku różnych aren, jest dziełem studia Riot Games – firmy odpowiedzialnej za stworzenie Defense Of The Ancients, popularnego moda do WarCrafta III.

Wieści ze świata (Uncharted, Operation Flashpoint: Dragon Rising, Dragon Ball: Raging Blast) 23/10/09 - ilustracja #1

Epic Games

Na oficjalnym forum dyskusyjnym firmy Epic Games przez moment można było zauważyć osobliwą grafikę. Obraz prezentujący wschodzące słońce, opatrzony napisem „It’s Unreal. And it’s al most here.”, ma według internautów zapowiadać ujawnienie nowej odsłony serii Unreal bądź też Unreal Tournament. Niektórzy twierdzą, że być może chodzi jednak o kolejną wersję Unreal Engine. Czekamy na oficjalne rozstrzygnięcie.

Operation Flashpoint: Dragon Rising

Pierwszy dodatek DLC do Operation Flashpoint: Dragon Rising zostanie wydany wraz z patchem, usuwającym z gry Codemasters kilka niedociągnięć. Najistotniejsze jest jednak to, że ich publikacja zostanie przeprowadzona jeszcze w tym miesiącu. Przypominamy, że rozszerzenie wprowadzi do gry nowe mapy i tryby rozgrywki.

Nintendo Wii

Czarna, limitowana edycja Nintendo Wii trafi do sprzedaży w kontynentalnej Europie 20 listopada. Wcześniej, bo 6 listopada, znajdzie się w sklepach w Wielkiej Brytanii i Irlandii. W skład zestawu wejdzie: konsola, Wiimote, Nunchuk, MotionPlus oraz Wii Sports i Wii Sports Resort.

Uncharted

Neill Druckmann ze studia Naughty Dog ogłosił na oficjalnym blogu PlayStation, że pierwszy odcinek animowanego komiksu Uncharted: Eye of Indra, stanowiącego prequel w stosunku do gier Uncharted: Drake’s Fortune oraz Uncharted 2: Among Thieves, trafił do oferty PlayStation Network. Jest on w pełni darmowy. Za kolejne trzy odcinki najprawdopodobniej trzeba już będzie zapłacić.

Dragon Ball: Raging Blast

Posiadacze Xboksa 360 mogą już pobrać demo bijatyki Dragon Ball: Raging Blast. Pełna wersja produkcji autorstwa studia Spike zostanie wydana w Europie 13 listopada (także w wersji na PlayStation 3).

Wieści ze świata (Uncharted, Operation Flashpoint: Dragon Rising, Dragon Ball: Raging Blast) 23/10/09 - ilustracja #2

Dragon Age: Początek

Światowa premiera Dragon Age: Początek w wersji na konsolę PlayStation 3 odbędzie się 17 listopada. Do Europy produkcja trafi trzy dni później. Przypominamy, że edycje na Xboksa 360 i PC zostaną u nas wydane 6 listopada.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Assassin's Creed II

Astro Boy: The Video Game

Borderlands

E.Y.E

TouchMaster

Tennis Manager

Scooby-Doo! First Frights Wii

Scooby-Doo! First Frights PS2

Wizards of Waverly Place

Game Party 2

Fighting Fantasy: The Warlock of Firetop

CSI: Deadly Intent

Need for Speed: Nitro

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Forza Motorsport 3 - Stephane Sarrazin - wersja PL

Forza Motorsport 3 - James Elterman - wersja PL

Gramy w Marvel: Ultimate Alliance 2 Gramy!

The Saboteur - trailer #1

Shaun White Snowboarding: World Stage

Jak and Daxter: Zaginiona Granica

Planet 51

CSI: Deadly Intent - Z dziennika dewelopera #1

CSI: Deadly Intent - Z dziennika dewelopera #2

Army of Two: The 40th Day - Extraction

Colin McRae: DiRT 2 - DirectX 11 - PC Tech

Colin McRae: DiRT 2 - DirectX 11 - PC

Fort Zombie

Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony

Left 4 Dead 2

Metro 2033: The Last Refuge

Rabbids Go Home - gameplay - Dogs

Rabbids Go Home - Meet The Dog

gry