Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweNDS
Okładka TouchMaster (NDS)

TouchMaster NDS

TouchMaster to pozycja, stworzona wyłącznie z myślą o dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo. Developerzy zaimplementowali aż dwadzieścia trzy wyzwania, wśród których znajduje się m.in.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka TouchMaster (NDS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

11czerwca2007

Kolekcja gier
Obserwuj grę

TouchMaster to pozycja, stworzona wyłącznie z myślą o dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo. Przygotowując niniejszy tytuł developerzy postanowili w pełni wykorzystać unikalne sterowanie owej platformy sprzętowej. Z tego też względu omawiana produkcja ma charakter zbioru mini-gier, składającego się przede wszystkim z popularnych tytułów karcianych i klasycznych łamigłówek. Użytkownik, chcąc zaliczyć kolejne etapy zabawy, musi odpowiednio operować stylusem na panelu dotykowym, który jednocześnie ukazuje widok całej rozgrywki. Natomiast na wyświetlaczu górnym można obserwować aktualnie osiągnięty rezultat i najwyższy ze zdobytych wyników.

Developerzy zaimplementowali aż dwadzieścia trzy wyzwania, wśród których znajduje się m.in. poker, tradycyjny pasjans, Mahjongg, quiz zawierający dwadzieścia tysięcy pytań i gra o nazwie Hot Hoops, ćwicząca zręczność poprzez wrzucanie piłki do kosza. W trybie multiplayer użytkownik otrzymuje możliwość sprawdzenia posiadanych umiejętności w zawodach. Co więcej wykorzystując połączenie Wi-Fi ma się sposobność do zamieszczenia uzyskanego wyniku w rankingu. Codziennie aktualizowane tablice wyników są dostępne poprzez Internet.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna    

Klasyfikacja PEGI TouchMaster

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe TouchMaster

Nintendo DS

Nintendo DS

  • Wykorzystuje:
  • Nintendo Wi-Fi Connection