Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneNDS
Okładka QuickSpot (NDS)
OkładkaQuickSpot (NDS)

QuickSpot NDS

QuickSpot jest grą logiczną, wymagającą od użytkownika spostrzegawczości i szybkości. Zabawa polega na znajdowaniu odmienności pomiędzy pozornie identycznymi obrazkami, prezentowanymi na obu ekranach konsoli Nintendo DS.

Logiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

QuickSpot Premiera NDS

19marca2007

producent: Bandai Namco Entertainment wydawca: Bandai Namco Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

QuickSpot jest grą logiczną, wymagającą od użytkownika spostrzegawczości i szybkości. Zabawa polega na znajdowaniu odmienności pomiędzy pozornie identycznymi obrazkami, prezentowanymi na obu ekranach konsoli Nintendo DS. Górny wyświetlacz ukazuje grafikę wyjściową, a dolny panel dotykowy jej nieznacznie zmodyfikowaną wersję. Zadaniem gracza jest zaznaczanie stylusem dostrzeżonych różnic.

Ludzie z korporacji Namco Bandai przygotowali dwa podstawowe tryby, przeznaczone dla pojedynczego użytkownika. W pierwszym (Rapid Play) musimy przebrnąć przez pięć etapów, z których każdy składa się z dziesięciu poziomów. Przejście na kolejny z leveli głównych możliwe jest dopiero po rozwiązaniu szczególnie trudnej łamigłówki. Dzięki zdobywanym w trakcie zabawy punktom gra przyznaje specjalne wyróżnienia za wyjątkową intuicję, koncentrację etc. Natomiast opcja o nazwie Focus Mode pozwala na zmierzenie się z grubo ponad setką par obrazków, różniących się dziesięcioma elementami.

Dla entuzjastów rozgrywki multiplayerowej przewidziano tryb Time Bomb, polegający na przekazywaniu konsoli pomiędzy maksymalnie ośmioma uczestnikami zabawy. Każdy użytkownik musi wykonać udane posunięcie i oddać NDS w ręce innej osoby, zanim upłynie wyznaczony czas. Ponadto istnieje opcja rywalizacji poprzez bezprzewodowe połączenie Wi-Fi. Warto zauważyć, że developerzy zaimplementowali też ciekawy bonus w postaci generatora swoistych horoskopów (zdrowie, finanse, miłość itp.) na konkretny dzień dla danej osoby.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-8  

Oczekiwania czytelników: 8.4 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe QuickSpot: Odpowiednia dla każdego wieku.