Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 sierpnia 2011, 14:27

autor: Jiker

Wieści ze świata (Uncharted 3: Oszustwo Drake'a, Forza Motorsport 4, Portal 2) 30/08/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o Osiągnięciach w Forza Motorsport 4, współpracy Namco Bandai i Tecmo Koei, sprzedaży gier Valve, a także nowym filmie z rozgrywki w Uncharted 3: Oszustwo Drake’a. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o Osiągnięciach w Forza Motorsport 4, współpracy Namco Bandai i Tecmo Koei, sprzedaży gier Valve, a także nowym filmie z rozgrywki w Uncharted 3: Oszustwo Drake’a. Zapraszamy do lektury.

Numen: Contest of Heroes

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęta została gra Numen: Contest of Heroes. Produkcję autorstwa studia CINEMAX możecie aktualnie nabyć za kwotę 2,50 euro, czyli ok. 10 złotych (o 75% mniejszą od standardowej). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Forza Motorsport 4

Serwis Xbox 360 Achievements ujawnił listę Osiągnięć, które będą mogli zdobyć nabywcy gry wyścigowej Forza Motorsport 4. Okazuje się, że pozyskanie wszystkich 1000 punktów wymagać będzie zdobycia jednego z Achievementów z pomocą kontrolera Kinect („Look Ma, No Controller!” za 5 punktów). Przypominamy, że produkcja studia Turn 10 zadebiutuje w październiku tego roku na Xboksa 360.

The Legend of Zelda: Skyward Sword

Firma Nintendo poinformowała, że gra The Legend of Zelda: Skyward Sword zostanie wydana również w wersji limitowanej, ze złotym Wiimotem oraz rocznicową ścieżką dźwiękowym na CD w zestawie. Pakiet zadebiutuje pod koniec listopada. W Stanach Zjednoczonych będzie oferowany za równowartość 69,99 dolarów (o 20 dolarów więcej niż w przypadku podstawowej edycji).

Wieści ze świata (Uncharted 3: Oszustwo Drake'a, Forza Motorsport 4, Portal 2) 30/08/11 - ilustracja #1

Namco Bandai x Tecmo Koei

Firmowe cross-overy zyskują na popularności. Od jakiegoś czasu koncern Namco Bandai przygotowuje takowe z firmą Capcom (Namco x Capcom, Street Fighter x Tekken, Tekken x Street Fighter). Kolejne powstaną przy udziale wydawcy Tecmo Koei. Pierwsze szczegóły na temat tajemniczej kolaboracji Namco Bandai x Tecmo Koei poznamy 5 września, gdy końca dobiegnie odliczanie na specjalnej stronie internetowej. Firmy Namco Bandai i Tecmo Koei współpracowały po raz ostatni w 2007 roku. Wprowadziły wówczas na rynek wspólnymi siłami gry z serii Dynasty Warriors Gundam.

Portal 2/Left 4 Dead

Gabe Newell, szef firmy Valve, oznajmił na łamach serwisu Gamasutra, że pecetowa wersja gry Portal 2 sprzedała się w większym nakładzie, niż jej konsolowe siostry. Inaczej było w przypadku dwóch odsłon serii Left 4 Dead, które większą popularnością cieszyły się na Xboksie 360.

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Osoby, które zakupiły Digital Deluxe Edition gry Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad, przystąpią dziś do publicznych beta testów produkcji studia Tripwire Interactive. Potrwają one do dnia premiery pełnej wersji, przewidzianej na 13 września (w Polsce 16 września). Beta odbędzie się na trzech mapach. Rozgrywki będziemy toczyć w trzech trybach: Firefight, Countdown i Territory.

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a

W sieci opublikowany został nowy film z rozgrywki w przygodową grę akcji Uncharted 3: Oszustwo Drake’a. Prezentuje on zabawę w trybie multiplayer, na mapie Desert Village. Naszym oczom zaprezentowano m.in. burzę piaskową.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Eligium - Wybraniec

Atom Zombie Smasher

Arma III

WRC 2

Raven's Cry (2012)

Max Payne 3

Hard Reset

Steel Storm: Burning Retribution

Phantasy Star Online 2

Fallout: New Vegas - Lonesome Road

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Warlock: Master of the Arcane - trailer #1

The Cursed Crusade: Krucjata Asasynów - Intro

The Kore Gang - trailer #1

Driver: San Francisco - Film Director

Gears of War 3 - Trenches

Gears of War 3 - Thrashball

Gears of War 3 - Gridlock

Scrolls - trailer #1

Dead Rising 2: Off The Record - trailer #1

Final Fantasy XIII-2 - PAX Prime 2011

Hawken - Story

Firefall - PAX Prime 2011

Sniper: Ghost Warrior 2 - Gamescom 2011 Demo

Counter-Strike: Global Offensive - trailer #1

Assassin's Creed: Revelations - Edycja Animus