Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Atom Zombie Smasher (PC)
OkładkaAtom Zombie Smasher (PC)

Atom Zombie Smasher PC

Atom Zombie Smasher to gra prezentująca bardziej strategiczne podejście do tematyki walki z zombie. Dowodzimy tu oddziałem żołnierzy w szeregu misji, mających na celu ewakuację ludności cywilnej z miejsc opanowanych przez żywe trupy.

Strategiczne | zombie | 2D | indie | kooperacja

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Atom Zombie Smasher Premiera PC

14marca2011

producent: Blendo Games wydawca: Blendo Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Atom Zombie Smasher to niezależna gra strategiczna autorstwa studia Blendo Games. Kierujemy w niej grupą żołnierzy mierzących się z zalewającą świat inwazją zombie.

Naszym zadaniem podczas każdej z kilkudziesięciu misji, jakie przygotowali twórcy, jest przeprowadzenie operacji bojowej mającej na celu ewakuację zagrożonej ludności z obszaru opanowanego przez żywe trupy. Przed rozpoczęciem zabawy kompletujemy drużynę z grupy najemników o różnej profesji. Do naszej dyspozycji oddano między innymi standardowych żołnierzy, snajperów i saperów.

Każda z map jest generowana w pełni losowo, dzięki czemu nawet powtórne przejście gry stawia przed nami zupełnie nowe wyzwania. Środowisko, w jakim rozgrywają się misje to zazwyczaj duże miasta, niemal całkowicie opanowane przez plagę żądnych ludzkiego mięsa zombie. Twórcy zaimplementowali w Atom Zombie Smasher prosty silnik fizyczny, dzięki czemu wszystkie budynki możemy zrównać z ziemią. Jest to ułatwienie dające duże możliwości taktyczne, ale i stwarzające różnego rodzaju zagrożenia, mogące zaskoczyć niedoświadczonych strategów.

Oprócz zmagań w pojedynkę dostępny jest również tryb rozgrywek multiplayer – w trybie kooperacji jednocześnie może ze sobą grać nawet do 3 osób. Dla najbardziej ambitnych graczy twórcy przygotowali specjalną aplikacją pozwalającą stworzyć własne mody z niemal dowolnymi zasadami zabawy, które można później udostępniać w Sieci dzięki usłudze Online File Share.

Ostatnia modyfikacja 21 listopada 2014

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-3  

Ocena użytkowników: 5,5 / 10 na podstawie 35 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Atom Zombie Smasher: 16+

Atom Zombie Smasher Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 512 MB RAM (1.5 GB - Vista/7)
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza)
  • 60 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7