Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2011, 13:24

Wieści ze świata (Uncharted 3: Oszustwo Drake'a, Fallout: New Vegas, Castlevania) 27/09/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o debiucie Nuclear Dawn, dodatkach do Fallout: New Vegas, Trofeach w Uncharted 3, a także 25-leciu serii Castlevania. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o debiucie Nuclear Dawn, dodatkach do Fallout: New Vegas, Trofeach w Uncharted 3, a także 25-leciu serii Castlevania. Zapraszamy do lektury.

Trine

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęta została gra Trine. Produkcję autorstwa Frozenbyte możecie aktualnie nabyć za kwotę 5 euro, czyli ok. 22 zł (o 75% mniejszą od standardowej). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Nuclear Dawn

InterWave Studios ukończyło proces produkcji sieciowej strzelaniny z elementami RTS-a Nuclear Dawn, stworzonej na bazie silnika Source (zapowiedziano ją oryginalnie w 2006 roku jako standardową modyfikację do Half-Life 2). Tytuł został wydany za pośrednictwem wszystkich najpopularniejszych serwisów dystrybucji elektronicznej w cenie około 19 euro.

Wieści ze świata (Uncharted 3: Oszustwo Drake'a, Fallout: New Vegas, Castlevania) 27/09/11 - ilustracja #1

Fallout: New Vegas

Do oferty Steama i Xbox Live trafiły kolejne dwa dodatki DLC do gry Fallout: New Vegas. Pierwszy z nich, Courier Stash, odblokowuje wszystkie bonusy, które dostępne były dla zamawiających New Vegas w preorderze - The Caravan Pack, Classic Pack, Mercenary Pack oraz Tribal Pack. Na ten DLC wydamy 2 dolary lub 160 punktów Microsoftu. Gun Runners’ Arsenal zwiększa zasięg unikatowych broni, dodaje nowe modyfikacje uzbrojenia, kilka rodzajów amunicji i schematów. Koszt tego dodatku to 4 dolary lub 320 punktów Microsoftu. Nowa zawartość trafi do oferty europejskiego PlayStation Network jutro popołudniu.

Sony

Firma Sony zamieściła w sieci nowy zwiastun odnoszący się do konsoli PlayStation 3 i akcji Long Live Play. Nagranie pełne jest nawiązań do konsoli oraz dedykowanych jej gier. Szczegóły na temat LLP – być może nowej kampanii reklamowej PS3 – powinniśmy poznać 5 października.

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a

Blogerzy z serwisu Bro Gamer przedstawili listę Trofeów, jakie będzie można zdobyć w przygodowej grze akcji Uncharted 3: Oszustwo Drake’a. Wydobyli ją z opisu wersji demonstracyjnej, prezentowanej na targach Eurogamer Expo. Gra jest przygotowywana z myślą o PS3 i ukaże się na europejskim rynku 1 listopada. Grę w pełnej polskiej wersji językowej wyda firma Sony Computer Entertainment Polska.

Final Fantasy XIII-2

14 grudnia na rynku japońskim zadebiutuje czteropłytowa ścieżka dźwiękowa do gry jRPG Final Fantasy XIII-2 (tamtejszy debiut 15 grudnia). Za zawarte w niej kompozycje odpowiada Masashi Hamauzu, autor świetnej muzyki do podstawowej „trzynastki”. Produkcja zostanie wydana w Europie w lutym 2012 roku na Xboksa 360 i PlayStation 3.

Castlevania

David Cox, producent gry Castlevania: Lords of Shadow poinformował na Twitterze, że słynny cykl obchodzi 25 rocznicę powstania. Przedstawiciel studia Mercury Steam Entertainment przyznał również, że jego ewolucja trwa nieustannie. Ciągle czekamy na zapowiedź nowej odsłony serii.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Wargame: European Escalation

Afterfall: InSanity

Dark Souls

Child of Eden

Ace Combat: Assault Horizon

Renegade Ops

Crysis

Take on Helicopters

Stone Age Kings

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

X-Men: Destiny - zwiastun na premierę

Team ICO Collection - zwiastun na premierę

Deus Ex: Bunt Ludzkości - Brakujące Ogniwo - Walkthrough (PL)

Kingdoms of Amalur: Reckoning - frakcje (PL)

Euro Truck Simulator 2 - Polskie miasta

Dino Storm - trailer #1

Battlefield 3 - 99 Problems Trailer

Afterfall: InSanity - teaser

Assassin's Creed: Revelations - E3 2011 wersja rozszerzona (PL)

The Elder Scrolls V: Skyrim - Nagrania polskiej wersji - teaser

Batman: Arkham City - Joker

Władca Pierścieni: Wojna na Północy - Power of Three

Gramy w F1 2011 Gramy!

Team Ico Collection - Ico Gramy!

Gramy w Men of War: Vietnam Gramy!