Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2011, 14:15

Wieści ze świata (The Secret World, Call of Duty: Black Ops, Dungeon Siege III) 26/10/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o becie The Secret World, starcie Digimon Masters Online, weekendzie z podwójnym doświadczeniem w Black Ops, premierze dodatku do Dungeon Siege III, a także trzecim odcinku Dragon Age: Redemption.

The First Templar

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę The First Templar (z dodatkową misją The Arena). Produkcję możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Cena to 7,50 euro, czyli ok. 33 zł. W ofercie znajduje się również pakiet dwóch egzemplarzy gry w cenie 12,50 euro (ok. 55 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

The Secret World

Firma FunCom poinformowała, że chęć udziału w nadchodzących beta testach gry MMO The Secret World wyraziło już 500 tysięcy osób. Zapisy do bety ruszyły pod koniec sierpnia tego roku. Aby móc dołączyć do kandydatów na testerów należy albo posiadać konto w serwisie Facebook (udział w becie będzie można uzyskać poprzez działania na rzecz gry w ramach specjalnej aplikacji społecznościowej), albo też liczyć na pomyślną selekcję. Pełna wersja The Secret World zadebiutuje w kwietniu 2012 roku.

Digimon Masters Online

Wystartowała gra MMO Digimon Masters Online, bazująca na popularnej marce. Produkcja przygotowana przez firmę Joymax korzysta z modelu free to play. Aby przystąpić do zabawy należy zarejestrować się na oficjalnej stronie produkcji i pobrać klienta.

Call of Duty: Black Ops

W najbliższy piątek rozpocznie się nowy weekend z podwójnym doświadczeniem w grze Call of Duty: Black Ops i dobiegnie końca w najbliższy wtorek. Gracze otrzymają w jego trakcie możliwość zdobycia Żetonu Renomy, z którego skorzystają w nowym Prestige Shop w Call of Duty: Modern Warfare 3 (żetony można również zdobyć w starszych odsłonach Call of Duty). Jego działanie najlepiej opisze Robert Bowling:

Ubisoft

Wydawca Ubisoft otwiera nowe studio deweloperskie, z siedzibą w Abu Dhabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Do uruchomienia oddziału dojdzie w grudniu tego roku. Na czele zespołu stanie Yannick Theler, pracujący w Ubisoft od 10 lat. Domeną studia będą gry sieciowe. W miarę możliwości będzie ono również pomagać innym wewnętrznym ekipom francuskiego koncernu.

Dragon Age: Redemption

W sieci opublikowany został trzeci odcinek serialu internetowego Dragon Age: Redemption z udziałem Felicii Day. Sześcioodcinkowa seria opowiada o losach elfki wynajętej przez frakcję Qunari w celu schwytania złego maga. W zadaniu towarzyszy jej niesforna, kilkuosobowa drużyna.

Dungeon Siege III: Treasures of the Sun

Treasures of the Sun – pierwszy dodatek DLC do RPG akcji Dungeon Siege III – trafił do sprzedaży na Steamie. Jego cena ustalona została na poziomie 9,99 euro, czyli ok. 44 zł. Zawartość jest też dostępna na Xbox Live (800 punktów Microsoftu), a dzisiaj po południu znajdzie się w ofercie europejskiego PlayStation Network (za ok. 40 zł). Akcja rozszerzenia rozgrywa się na pustyni Aranoi. Podczas poszukiwań zaginionego członka Legionu, gracz natrafia na tajemnicze opactwo, w którym poznaje tajemnicę wyznawców Azunite. Dodatek podnosi maksymalny poziom doświadczenia do 35, wprowadza nowe bronie, przeciwników, umiejętności i lokacje.

Wieści ze świata (The Secret World, Call of Duty: Black Ops, Dungeon Siege III) 26/10/11 - ilustracja #1

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Pro Evolution Soccer 2012

Imperivm III: The Great Battles of Rome

Feist

Heavy Fire: Afghanistan

Battlefield 3

Captain America: Super Soldier

WWE '12

Uncharted 3: Drake's Deception

The Haunted: Hell's Reach

NCIS

Dungeons: The Dark Lord

Dungeon Siege III: Treasures of the Sun

Dungeon Fighter Online

Ben 10: Galactic Racing

All Zombies Must Die!

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Victorious: Time to Shine - gameplay #1

Twierdza 3 - zwiastun na premierę (PL)

Saints Row: The Third - Initiation Station

Jimmie Johnson's Anything with an Engine - trailer #1

InFamous 2: Festival of Blood - zwiastun na premierę

Disney Universe - trailer #1

Anno 2070 - tryb wieloosobowy (PL)

Ace Combat: Assault Horizon - Aim Higher

Kinect Sports: Season Two - trailer #1

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a - droga żelaznej pięści (PL)

Call of Duty: Modern Warfare 3 - Elite - kulisy produkcji #2 współzawodnictwo (PL)

Rapala for Kinect - trailer #1

Battlefield 3 - polska wersja, samoloty i czołgi Gramy!

Producent o Need for Speed: The Run video wywiad