Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360
Okładka Dungeon Fighter LIVE: Fall of Hendon Myre (X360)
OkładkaDungeon Fighter LIVE: Fall of Hendon Myre (X360)

Dungeon Fighter LIVE: Fall of Hendon Myre X360

Dungeon Fighter Online

Dungeon Fighter LIVE: Fall of Hendon Myre to gra zręcznościowa, w której, wzorem takiej klasyki jak Golden Axe lub Double Dragon, poruszamy się cały czas w prawo i walczymy z hordami pojawiających się potworów.

Akcji | fantasy | zagraj za darmo | MMO | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dungeon Fighter LIVE: Fall of Hendon Myre Premiera X360

30maja2012

producent: SoftMax wydawca: Nexon Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Dungeon Fighter Online to zręcznościowa gra walki w stylu klasycznych przedstawicieli gatunku, takich jak Golden Axe lub Double Dragon. Do wyboru jest sześć klas postaci, z których każda dysponuje własną ścieżką rozwoju kariery.

Założenia tytułu są niezwykle proste – gracz porusza się cały czas w prawo jednocześnie walcząc z hordami pojawiających się potworów. Nasz bohater opisany jest dwoma głównymi współczynnikami – ilością punktów życia i punktów kondycji. Te ostatnie zużywamy wykonując specjalne ciosy, zabierające przeciwnikom zdecydowanie więcej życia i wymagające opanowania kombinacji klawiszy potrzebnej do ich wykonania. Wraz z postępami w rozgrywce nasz bohater staje się coraz potężniejszy i mamy szansę rozwinąć jego kluczowe umiejętności, poprawiając ich skuteczność i szybkość.

Przed rozpoczęciem zabawy wybieramy jedną z sześciu klas postaci (Slayer, Fighter, Gunner, Mage, Priest i Thief), z których każda posiada kilka różnych ścieżek rozwoju, wymagających nieco innego podejścia do rozgrywki.

Dungeon Fighter Online pozwala na zabawę na kilku różnych poziomach trudności. Wersja gry na Xboksa 360 prezentuje się znacznie lepiej niż jej pecetowy pierwowzór, oferując zupełnie odświeżoną oprawę graficzną i wiele dodatkowych funkcji sieciowych.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Klasyfikacja PEGI Dungeon Fighter LIVE: Fall of Hendon Myre

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Dungeon Fighter LIVE: Fall of Hendon Myre Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live