Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360
Okładka Dungeon Fighter LIVE: Fall of Hendon Myre (X360)

Dungeon Fighter LIVE: Fall of Hendon Myre X360

Dungeon Fighter Online

Dungeon Fighter Online gra zręcznościowa, w której wzorem takich klasyków jak Golden Axe lub Double Dragon, poruszamy się cały czas w prawo i walczymy z hordami pojawiających się potworów.

Akcji | fantasy | zagraj za darmo | MMO | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Dungeon Fighter LIVE: Fall of Hendon Myre (X360)

producent: SoftMax

wydawca: Nexon Inc.

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

30maja2012

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dungeon Fighter Online to zręcznościowa gra walki w stylu klasycznych przedstawicieli gatunku, takich jak Golden Axe lub Double Dragon. Do wyboru jest sześć klas postaci, z których każda dysponuje własną ścieżką rozwoju kariery.

Założenia tytułu są niezwykle proste – gracz porusza się cały czas w prawo jednocześnie walcząc z hordami pojawiających się potworów. Nasz bohater opisany jest dwoma głównymi współczynnikami – ilością punktów życia i punktów kondycji. Te ostatnie zużywamy wykonując specjalne ciosy, zabierające przeciwnikom zdecydowanie więcej życia i wymagające opanowania kombinacji klawiszy potrzebnej do ich wykonania. Wraz z postępami w rozgrywce nasz bohater staje się coraz potężniejszy i mamy szansę rozwinąć jego kluczowe umiejętności, poprawiając ich skuteczność i szybkość.

Przed rozpoczęciem zabawy wybieramy jedną z sześciu klas postaci (Slayer, Fighter, Gunner, Mage, Priest i Thief), z których każda posiada kilka różnych ścieżek rozwoju, wymagających nieco innego podejścia do rozgrywki.

Dungeon Fighter Online pozwala na zabawę na kilku różnych poziomach trudności. Wersja gry na Xboksa 360 prezentuje się znacznie lepiej niż jej pecetowy pierwowzór, oferując zupełnie odświeżoną oprawę graficzną i wiele dodatkowych funkcji sieciowych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Klasyfikacja PEGI Dungeon Fighter LIVE: Fall of Hendon Myre

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Dungeon Fighter LIVE: Fall of Hendon Myre

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live