Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2014, 12:16

autor: luckie

Wieści ze świata (The Hunter: Primal, Star Citizen, Far Cry 4) 25/11/14

Dziś piszemy m.in. o zapowiedzi dodatku Primal do gry The Hunter, oczekiwaniach Chrisa Robertsa odnośnie zbiórki na rzecz Star Citizen oraz łatce do pecetowej wersji Far Cry 4. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Promocja dnia (do godziny 19:00 w środę, 26.11):

 1. Edge of Space (wczesny dostęp) – obniżka 55% – 7,49 euro (ok. 25 zł), WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek, 1.12) – obniżka cen 32 tytułów, WWW

The Hunter: Primal

The Hunter – darmowy symulator łowiectwa z 2009 roku do studia Avalanche (seria Just Cause) – doczeka się dodatku z dinozaurami w roli głównego dania. W odróżnieniu od podstawowej wersji gry, The Hunter: Primal będzie wymagał uiszczenia jednorazowej płatności. W zamian za to, produkcja zaoferuje ulepszoną grafikę i dźwięk oraz usprawnione AI zwierząt. Tytuł ukaże się jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

Tej zimy zapolujemy na dinozaury w The Hunter: Primal - Wieści ze świata (The Hunter: Primal, Star Citizen, Far Cry 4) 25/11/14 - wiadomość - 2014-11-25
Tej zimy zapolujemy na dinozaury w The Hunter: Primal

Star Citizen

Do tej pory fani Star Citizen przekazali twórcom gry niemal 63 miliony dolarów – do kwoty tej brakuje zaledwie około 10 tysięcy dolarów. Chris Roberts spodziewa się, że ostatecznie zbiórka społecznościowa przekroczy próg 100 milionów dolarów. Patrząc na niesłabnące tempo finansowania można wierzyć, że faktycznie tak się stanie.

Far Cry 4

Pecetowa wersja gry Far Cry 4 otrzymała aktualizację z numerem 1.4.0. Zgodnie z opisem na Steamie, łatka naprawia błąd związany z wyświetlaniem czarnego ekranu, gdy do wejścia USB podłączone są pewne urządzenia zewnętrzne, oraz szarego ekranu, pojawiającego się po ukończeniu misji Outpost Master.

Vampire the Masquerade: Bloodlines

Prace nad fanowskim remake’iem gry Vampire the Masquerade: Bloodlines na silniku Unity zostały wstrzymane, po tym, jak jego twórcy otrzymali list od prawników studia CCP (obecnego właściciela marki), nakazujący skasowanie projektu oraz wszelkich nawiązań i materiałów z oryginału. Remake miał nie tylko odświeżyć grafikę, ale i poprawić liczne błędy trapiące produkcję nieistniejącego już studia Troika Games. Autorzy projektu, grupa Vaulderie, próbują znaleźć sposób na kontynuowanie prac, ale póki co nie mogą zdradzić szczegółów.

Irrational Games

Studio Irrational Games (twórcy m.in. System Shock 2Freedom Force, BioShock, BioShock Infinite) ponownie rozpoczęło rekrutację. Po wcześniejszej redukcji etatów do zaledwie piętnastu oraz związanej z tym sporej reorganizacji zespołu, deweloper rozpoczął poszukiwania ludzi na dwa stanowiska – menedżera IT i starszego programisty. Ten drugi powinien mieć doświadczenie w obsłudze silnika Unreal 3 i 4, co może sugerować, że Irrational Games zamierza stworzyć grę bazującą na najnowszej technologii firmy Epic Games.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Dark Souls II: Scholar of the First Sin
 2. Elite: Dangerous
 3. Total War: Attila
 4. Lords of Xulima: A Story of Gods and Humans
 5. Cities XXL
 6. Battle Fleet 2: WW2 in the Pacific
 7. Project CARS
 8. Crossing Souls
 9. Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues
 10. Wiedźmin Gra Przygodowa
 11. World of Warcraft: Warlords of Draenor
 12. Civilization Online

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Dark Souls II: Scholar of the First Sin trailer
 2. Batman: Arkham Knight Ace Chemicals Infiltration - gameplay (PL)
 3. Dragon Age: Inkwizycja Varric i Blackwall (PL)
 4. DriveClub Ignition DLC trailer
 5. Rugby 15 zwiastun na premierę
 6. Blitzkrieg 3 Word from the Front #4 - mapy
 7. Blitzkrieg 3 Word from the Front #3 - destrukcja otoczenia
 8. Blitzkrieg 3 Word from the Front #2 - modele i animacja
 9. Lost Ark G-Star 2014 - rozgrywka z komentarzem twórców