Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 maja 2010, 13:09

autor: Jiker

Wieści ze świata (Team Fortress 2, Uncharted, UFC Undisputed 2010) 6/05/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o przyszłości marek Pac-Man, Need For Speed oraz Uncharted, cenie Puzzle Agent, aktualizacjach Team Fortress 2, dobiegających końca beta testach Blur, a także demie UFC Undisputed 2010. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o przyszłości marek Pac-Man, Need For Speed oraz Uncharted, cenie Puzzle Agent, aktualizacjach Team Fortress 2, dobiegających końca beta testach Blur, a także demie UFC Undisputed 2010. Zapraszamy do lektury.

Pac-Man

W czasie czerwcowych targów E3 firma Namco Bandai poprowadzi specjalną imprezę z okazji 30 rocznicy powstania marki Pac-Man. W jej trakcie ujawnionych zostanie kilka nowych gier poświęconych słynnemu bohaterowi. Zachodni dziennikarze oczekują, że znajdzie się wśród nich m.in. wyścigowe Pac-Man Rally Kart oraz sieciowa zręcznościówka Pac-Man Battle Royale.

Team Fortress 2

Firma Valve opublikowała nową aktualizację do gry Team Fortress 2, a także zamieściła w Sieci film zwiastujący zmiany klasie Inżyniera. Te ostatnie zostaną wprowadzone do gry już wkrótce.

Puzzle Agent

Firma Telltale Games ujawniła cenę pierwszego, pilotażowego epizodu przygodowej gry Puzzle Agent. Mianowicie, została ona ustalona na poziomie 9,95 dolarów, czyli około 40 złotych (możecie już składać preordery, w zamian za które otrzymacie 50% zniżki na inny tytuł Telltale Games). W produkcji wcielimy się w tytułowego Agenta, który zostanie wysłany do stanu Minnesota w celu przeprowadzenia dochodzenia w sprawie dziwnych zdarzeń trapiących miasteczko Skoggins. Przypominamy, że Puzzle Agent to pierwsza produkcja należąca do nowego „Programu Pilotażowego Telltale”, poprzez który studio będzie realizować bardziej eksperymentalne projekty. Każda z takich gier otrzyma pierwszy epizod i jeśli ten okaże się sukcesem, twórcy przygotują cały sezon.

Wieści ze świata (Team Fortress 2, Uncharted, UFC Undisputed 2010) 6/05/10 - ilustracja #1

Nintendo

W lipcowym numerze magazynu Nintendo Power ujawniona zostanie nowa produkcja przeznaczona na konsolę Nintendo Wii. Z informacji zawartych w czasopiśmie wynika, że będzie to „wielki tytuł ”, na który czeka wielu fanów.

Blur

Koncern Activision poinformował, że beta testy wyścigowej gry Blur (PC, X360, PS3), w których od półtora miesiąca uczestniczą użytkownicy Xboksa 360, zostaną zakończone 10 maja, czyli na nieco ponad dwa tygodnie przed premierą pełnej wersji dzieła Bizarre Creations. Ta ostatnia została zaplanowana w Europie na 28 maja.

Uncharted

Sony w dalszym ciągu planuje realizację filmowej adaptacji marki Uncharted, znanej posiadaczom PlayStation 3. Z informacji pozyskanych przez Los Angeles Times wynika, że aktualnie firma poszukuje właściwej osoby na stanowisko reżysera. Jednym z artystów branych pod uwagę jest David O. Russell, mający w dorobku takie obrazy, jak Spanking the Monkey, Flirting with Disaster oraz The Fighter (z Markiem Wahlbergiem i Christianem Balem, premiera w tym roku). W prace nad filmem są rzekomo zaangażowani także scenarzyści Thomas Dean Donnelly oraz Joshua Oppenheimer, a także producent Charles Roven (Dark Knight). Sony postara się, aby główne prace nad filmem ruszyły w 2011 roku.

UFC Undisputed 2010

Demo gry walki UFC Undisputed 2010, dostępne do tej pory wyłącznie dla członków społeczności, mogą już pobrać wszyscy użytkownicy konsol Xbox 360 i PlayStation 3. Możecie wcielić się w nim w Mauricio „Shogun” Rua, Lyoto „The Dragon” Machidę, Rashada „Sugar” Evansa oraz Quintona „Rampage” Jacksona oraz przetestować tryby Exhibition oraz Tournament.

Wieści ze świata (Team Fortress 2, Uncharted, UFC Undisputed 2010) 6/05/10 - ilustracja #2

Need For Speed

Studio Criterion Games zasugerowało na Twitterze, że niedługo dojdzie do zapowiedzi nowego dzieła twórców marki Burnout. Zachodnie media spekulują, że chodzi tu o kolejną odsłonę cyklu Need For Speed, którą firma opracowuje od pewnego czasu. Do ujawnienia gry ma rzekomo dojść w trakcie czerwcowych targów E3.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3

Fallout: New Vegas PS3

Fallout: New Vegas PC

Puzzle Quest 2

Clash of the Titans PS3

Clash of the Titans X360

Plain Sight

Alien Dominion: The Acronian Encounter

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Gramy w Alan Wake Gramy!

Medal of Honor - Leave a Message

Arcania: Gothic 4 - środowisko

Arcania: Gothic 4 - walka

World of Warcraft - Mohawk Grenade

Transformers: Wojna o Cybertron – tryby multiplayer

Super Mario Galaxy 2 - Luigi

Kane & Lynch 2: Dog Days - tryb Arcade

gry