Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 maja 2010, 14:10

autor: Rock Alone

Projekt Znaki – odnalezienie tajemniczych run kluczem do wygrania 10 000 zł

Akcja promocyjna Alana Wake'a, o której pisaliśmy wcześniej, nabiera powoli rozpędu. Dzisiaj na blogu GAME ODYSSEY pojawił się kolejny film, który stanowi istotną wskazówkę do rozwiązania całej zagadki.

Akcja promocyjna Alana Wake’a, o której pisaliśmy wcześniej, nabiera powoli rozpędu. Dzisiaj na blogu GAME ODYSSEY pojawił się kolejny film, który stanowi istotną wskazówkę do rozwiązania całej zagadki.

Przypomnę tylko, że chodzi tu o zabawę potocznie określaną mianem ARG (alternate reality game). W tym wypadku dane nam będzie zakosztować klimatu gry Alan Wake, jeszcze przed jej premierą. Osoby zainteresowane wiedzą już pewnie, że do wygrania jest 10 000 złotych, warto więc poświęcić co nieco uwagi i poszukać różnych szczegółów pojawiających się w filmie.

„To nagranie z wczorajszej nocy, którą bohater spędził w schronisku. Zachęcony przejrzeniem pamiętnika Anki, Alek wybrał się wczoraj do Sobótki w poszukiwaniu swojej dziewczyny, która miała udać się na wypoczynek do pobliskiego SPA (niestety, jak się okazało, dziewczyna nigdy tam nie dotarła). Jak widać na filmie, sprawa może mieć związek z tajemniczymi runami.”

Już teraz możemy się domyślić, że odnalezienie tajemniczych run wyłoni zwycięzcę, który otrzyma 10 000 zł. Jakie konkretnie zadania czekają na uczestników zabawy? Chętnych do odkrycia tajemnicy zapraszamy na bloga GAME ODYSSEY.