Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPSP
Okładka Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3 (PSP)

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3 PSP

Trzecia pełnoprawna odsłona popularnej serii bijatyk, dostępnych ekskluzywnie na przenośnych konsolach PlayStation Portable. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3 jest pierwszą częścią cyklu, bazującą na wydarzeniach przedstawionych w drugiej serii oryginalnego anime.

Bijatyki | seriale animowane | ninja | manga i anime | Naruto | tytuły ekskluzywne PlayStation

PlayStation Portable
Okładka Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3 (PSP)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PSP:

11maja2010

14maja2010

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3, jak wszystkie poprzednie części tej serii jest bijatyką, w której zależnie od wybranej postaci stosować możemy przeróżne techniki ninja. Oprócz tego podczas walki wykorzystujemy przedmioty, jak powiększone shurikeny albo trujące bomby. Pojedynek rozgrywa się na dwóch planach, bliższym i dalszym, między którymi przenosimy się używając prostej kombinacji przycisków.

Tryb fabularny, zwany tu Master Road daje nam możliwość wzięcia udziału w wydarzeniach przedstawiony w drugiej serii anime Naruto. Tym razem fabuła rozciąga się aż do potyczki z członkami organizacji Akatsuki, a dokładniej Hidanem i Kakazu, czyli mniej więcej 88 odcinka. Etapów są tu dwa rodzaje – „battle” to oczywiście pojedynki, „action” zaś zmuszają nas na przykład do ucieczki przed licznymi niebezpieczeństwami.

Oprócz tego mamy również możliwość poznania zdarzeń z perspektywy Sasuke oraz spróbowania swoich sił w historii stworzonej przez firmę cyberconnect2 specjalnie na potrzeby tejże gry.

Nowością w tej odsłonie serii jest wprowadzenie pojedynków do maksymalnie czterech graczy lokalnie. W trybie Master Road możemy zaś zaprosić do współpracy dwóch znajomych, by przejść go wspólnie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-4  

Ocena czytelników: 7,8 / 10 na podstawie 219 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6.0 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Premiery gier w Polsce (10-16 maja)
Premiery gier w Polsce (10-16 maja)

wiadomość17 maja 2010

W ubiegłym tygodniu na polskim rynku ukazała się jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji ostatnich lat – Alan Wake. Poza dzieckiem studia Remedy do rodzimych sklepów trafiły też m.in. SKATE 3 oraz Lost Planet 2.