Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPSP
Okładka Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3 (PSP)
OkładkaNaruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3 (PSP)

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3 PSP

Trzecia pełnoprawna odsłona popularnej serii bijatyk, dostępnych ekskluzywnie na przenośnych konsolach PlayStation Portable. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3 jest pierwszą częścią cyklu, bazującą na wydarzeniach przedstawionych w drugiej serii oryginalnego anime.

Bijatyki | seriale animowane | ninja | manga i anime | Naruto | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3 Premiera PSP

11maja2010

pudełko PL

14maja2010

producent: Cyberconnect2 wydawca: Bandai Namco Entertainment wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3, jak wszystkie poprzednie części tej serii jest bijatyką, w której zależnie od wybranej postaci stosować możemy przeróżne techniki ninja. Oprócz tego podczas walki wykorzystujemy przedmioty, jak powiększone shurikeny albo trujące bomby. Pojedynek rozgrywa się na dwóch planach, bliższym i dalszym, między którymi przenosimy się używając prostej kombinacji przycisków.

Tryb fabularny, zwany tu Master Road daje nam możliwość wzięcia udziału w wydarzeniach przedstawiony w drugiej serii anime Naruto. Tym razem fabuła rozciąga się aż do potyczki z członkami organizacji Akatsuki, a dokładniej Hidanem i Kakazu, czyli mniej więcej 88 odcinka. Etapów są tu dwa rodzaje – „battle” to oczywiście pojedynki, „action” zaś zmuszają nas na przykład do ucieczki przed licznymi niebezpieczeństwami.

Oprócz tego mamy również możliwość poznania zdarzeń z perspektywy Sasuke oraz spróbowania swoich sił w historii stworzonej przez firmę cyberconnect2 specjalnie na potrzeby tejże gry.

Nowością w tej odsłonie serii jest wprowadzenie pojedynków do maksymalnie czterech graczy lokalnie. W trybie Master Road możemy zaś zaprosić do współpracy dwóch znajomych, by przejść go wspólnie.

Ostatnia modyfikacja 5 maja 2010

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 7,8 / 10 na podstawie 219 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.