Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3PC
Okładka Plain Sight (PS3)
OkładkaPlain Sight (PS3)

Plain Sight

Humorystyczna zręcznościówka przeznaczona do gry wieloosobowej. Wcielamy się w roboty ninja i walczymy z innymi podobnymi nam mechanicznymi wojownikami. Sieciowe potyczki obserwujemy zza pleców postaci. Zabijając wrogów zdobywamy energię.

Akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Plain Sight Premiera

anulowana

PS3

5kwi2010

PC

producent: Beatnik Games wydawca: Beatnik Games

Plain Sight to zwariowana gra akcji stworzona przez brytyjskie studio niezależne Beatnik Games. Dostępny jest jedynie tryb multiplayer, a całość wydarzeń obserwujemy zza pleców naszej postaci.

Gracze wcielają się w szalone roboty ninja z silnymi skłonnościami samobójczymi. W grze zawarto 13 map, na których jednocześnie może toczyć potyczki do 20 graczy. Kontrolowani przez nas mechaniczni zabójcy nie tylko są ekspertami w posługiwaniu się kataną, ale potrafią nawet latać. Za każdego wyeliminowanego przeciwnika otrzymujemy energię. Im więcej jej zgromadzimy tym silniejszy, bardziej kolorowy oraz większy robi się nasz robot. Na koniec musimy przekonwertować tę energię w punkty, bo to ich ilość decyduje o możliwości rozwoju naszej postaci oraz ostatecznie także o zwycięstwie. Dokonujemy tego popełniając samobójstwo i wysadzając się w powietrze. Im więcej wrogów zginie z nami, tym wyższy wynik uzyskamy. Uaktywnienie autodestrukcji zajmuje trochę czasu, w trakcie którego możemy zostać zabici, tracąc przez to całość zgromadzonej energii. Powoduje to, że gracze cały czas muszą kalkulować, czy popełnić samobójstwo już teraz, czy zaryzykować i poczekać, aż uzbierają na tyle dużo energii, by ich eksplozja zabiła dużą grupę wrogów.

Plain Sight posiada prostą, ale bardzo urokliwą grafikę. Całość jest bardzo stylizowana. Wypełniają ją duże jasne powierzchnie, na tle których szaleją kolorowe wstęgi energii ciągnące się za zabawnie wyglądającymi robotami ninja.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 2-10  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Plain Sight: Odpowiednia dla każdego wieku.

Plain Sight Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 64 MB
  • 300 MB HD
  • Windows XP
Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
  • dodatkowo (PS3): PlayStation Move
PC
PS3