Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2015, 18:53

autor: Góral

Wieści ze świata (Rocket League i Batman: Arkham Knight) 18/12/2015

Dziś piszemy o wielkiej popularności gry Rocket League, która wygenerowała już 50 milionów dolarów przychodu, oraz o nowym patchu dla PC-towego Batmana: Arkham Knight. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Rocket League z 50 mln dolarów przychodu

Z artykułu zamieszczonego w Wall Street Journal wynika, że Rocket League zarobił dla deweloperów ze studia Psyonix cały worek pieniędzy. Niewielki zespół stworzył niezależny hit za około 2 miliony dolarów, a produkcja od momentu premiery na konsoli PlayStation 4 i komputerach PC w lipcu bieżącego roku, wygenerowała 50 milionów dolarów przychodu i zgromadziła wokół siebie około 8 milionów graczy. Tym samym tytuł jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej dochodowych gier niezależnych bieżącego roku i nie tylko. Jeżeli jakimś cudem nie wiecie, czym jest Rocket League, to szczegółowe informacje na temat tej produkcji znajdziecie w naszej recenzji i poniższym materiale wideo.

Batman: Arkham Knight z nowym patchem

Studio RockSteady opublikowało kolejny patch dla PC-towej wersji gry Batman: Arkham Knight. Tym razem naprawiono kilka błędów, w tym ten związany z przyznawaniem gwiazdek w wyzwaniach AR oraz złym ustalaniu priorytetowych celów podczas walki. Ponadto przywrócono deszcz w trakcie sekwencji otwierającej, ulepszono także stabilność animacji dla monitorów 60 Hz, na których gra działa w 30 klatkach na sekundę przy wyłączonym V-Syncu. Oprócz tego zapewniono wsparcie dla grudniowych dodatków DLC, dodano przebranie Classic Harley Quinn do wykorzystania w wyzwaniach AR i Harley Quinn Story Pack oraz wprowadzono Arkham Knighta jako grywalną postać w wyzwaniach AR i Red Hood Story Pack. Pozostałe szczegóły na temat łatki znajdziecie w opublikowanym komunikacie.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: