Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneWWWiOSAND
Okładka Pyramid Solitaire Saga (WWW)

Pyramid Solitaire Saga

Kolejna produkcja w dorobku firmy King, tym razem będąca wariacją na temat Pasjansa. Gracze podróżują po świecie razem z niejaką Heleną, poznając starożytną kulturę i odnajdując antyczne skarby.

Logiczne | zagraj za darmo | karciane | społecznościowe

Okładka Pyramid Solitaire Saga (WWW)

producent: King

wydawca: King

Strona oficjalna

data premiery gry:

1maj2012

WWW

31gru2013

iOS

10cze2014

AND

Pyramid Solitaire Saga na platformę iOS, AND i WWW to kolejna produkcja firmy King, znanej z takich tytułów jak Candy Crush Soda Saga, Blossom Blast Saga czy też Farm Heroes Saga. Tym razem mamy do czynienia z jedną z wariacji na temat Pasjansa.

Fabuła

W Pyramid Solitaire Saga śledzimy losy niejakiej Heleny, która przemierza świat wraz ze swoim kompanem o imieniu Kingsley. Ich celem jest odnajdowanie antycznych skarbów i poznawanie starożytnej kultury.

Mechanika

Rozgrywka zaproponowana przez deweloperów w Pyramid Solitaire Saga na platformę iOS, AND i WWW opiera się na klasycznych zasadach znanych każdej osobie, która miała do czynienia z Pasjansem. Zabawa polega więc na układaniu kart, zarówno w kolejności rosnącej, jak i malejącej. Oczywiście w praktyce nie jest to takie łatwe zadanie jak w teorii, gdyż karty dobierane są w losowy sposób i często musimy się posiłkować tymi dostępnymi w puli, by móc wykonać kolejny ruch. Problem w tym, że czynność ta zabiera nam punkty, które na każdym poziomie dostępne są w ograniczonej liczbie, a po ich wykorzystaniu przegrywamy. Do tego dochodzą także złote karty, budzące skarabeusze i dające dodatkowe punkty. Wszystko to uzupełniają elementy społecznościowe, w tym rankingi.

Inne

Pyramid Solitaire Saga na platformę iOS, AND i WWW to darmowa gra z systemem energii i mikropłatnościami. Twórcy nie wymagają uiszczania opłat za zabawę, ale z czasem robi się ona coraz trudniejsza - za pieniądze można nabyć ułatwienia czy dodatkowe ruchy, więc nie brakuje sytuacji sprzyjających pozbyciu się paru złotych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Pyramid Solitaire Saga

odpowiednia dla każdego wieku

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Order & Chaos 2, Crossy Road i Subway Surfers)
Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Order & Chaos 2, Crossy Road i Subway Surfers)

wiadomość26 kwietnia 2016

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Adventure to Fate: Quest to the Future, Crossy Road, Order & Chaos 2: Redemption, Pyramid Solitaire Saga, Shooty Skies i Subway Surfers.

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Cards and Castles, Driver Speedboat Paradise, SimplePlanes)
Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Cards and Castles, Driver Speedboat Paradise, SimplePlanes)

wiadomość27 stycznia 2016

Witajcie w nowej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Cards and Castles, Crusaders Quest, Driver Speedboat Paradise, Pyramid Solitaire Saga czy SimplePlanes.

WWW
iOS
AND