Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 26 kwietnia 2016, 11:18

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Order & Chaos 2, Crossy Road i Subway Surfers)

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Adventure to Fate: Quest to the Future, Crossy Road, Order & Chaos 2: Redemption, Pyramid Solitaire Saga, Shooty Skies i Subway Surfers.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store i Google Play.

Adventure To Fate: Quest To The Future

Zaczynamy od Adventure To Fate: Quest To The Future, czyli zabawnego RPG-a studia TouchMint. Gra otrzymała aktualizację, której największą atrakcją jest nowa klasa w postaci Strażnika Czasu. Wyposażony on został w kilkanaście unikalnych umiejętności, z których większość bazuje na pomysłowych manipulacjach czasem. Ponadto lista zwierzaków mogących towarzyszyć graczowi wydłużyła się o nietoperza. Twórcy poprawili też sporo mniejszych błędów i ulepszyli balans rozgrywki.

Adventure To Fate : Quest To The Future w App Store

Crossy Road

Ciekawą aktualizację otrzymało także przebojowe Crossy Road. Łatka dodaje do gry tryb multiplayer, w którym maksymalnie czterech graczy wspólnie próbuje przedzierać się przez ruchliwe ulice. Na razie opcja ta jest dostępna tylko przez lokalne połączenie Wi-Fi, ale liczymy, że w przyszłości autorzy pozwolą także na zabawę przez Internet. Obecnie patch wyszedł tylko do wersji na Androida. Wydanie na iOS-a ma się pojawić na dniach.

Crossy Road w App Store

Crossy Road w Google Play

Order & Chaos 2: Redemption

Warto także zwrócić uwagę na aktualizację, jaką dostało Order & Chaos 2: Redemption, czyli obecnie jedna z najlepszych mobilnych gier MMORPG. Patch dodał jeden potężny loch oraz możliwość podróżowania na grzbietach zwierząt i potworów – zarówno w celu przemieszczania się, jak i w trakcie walki. Ponadto poprawiono interfejs oraz rozpoczęto dwa nowe wydarzenia, oferujące szansę na zdobycie rzadkich przedmiotów.

Order & Chaos 2: Redemption w App Store

Order & Chaos 2: Redemption w Google Play

Pyramid Solitaire Saga

Studio King kontynuuje rozwijanie swoich produkcji. W zeszłym tygodniu padło na grę logiczną Pyramid Solitaire Saga. Otrzymała ona patcha z piętnastoma nowymi poziomami. Tym razem osadzone są one w domu rodzinnym Heleny, czyli jednej z dwóch głównych postaci.

Pyramid Solitaire Saga w App Store

Pyramid Solitaire Saga w Google Play

Shooty Skies

Inną godną uwagi aktualizację opracowali autorzy Shooty Skies. Wprowadza ona dwunastu nowych pilotów. Połowa z nich dostępna jest od ręki, a drugą szóstkę trzeba odblokować odnosząc sukcesy. Ponadto dodano nowych bossów oraz kolejne typu standardowych przeciwników,  lista dostępnych poziomów powiększyła się o morze, a do uzbrojenia dołączyło potrójne działko.

Shooty Skies w App Store

Shooty Skies w Google Play

Subway Surfers

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć, jest ta, jaką otrzymał najpopularniejszy obecnie endless runner, czyli Subway Surfers. Tym razem twórcy przenieśli akcję na ulice miasta Sydney oraz do tuneli podziemnego metra pod tą metropolią. Dodano także nowy typ kostiumu, a na mapach porozrzucane zostały bumerangi, których gromadzenie zapewnia atrakcyjne nagrody.

Subway Surfers w App Store

Subway Surfers w Google Play

Subway Surfers w Windows Store