Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGiOSAND
Okładka Order & Chaos 2: Redemption (iOS)
OkładkaOrder & Chaos 2: Redemption (iOS)

Order & Chaos 2: Redemption

Kontynuacja popularnej gry MMORPG dostępnej na urządzeniach mobilnych. Stworzony przez studio Gameloft sequel ponownie zabiera nas w podróż do fantastycznej krainy Haradon, zniszczonej przez kataklizm wywołany destrukcją pradawnego artefaktu – Pierwotnego Serca.

RPG | fantasy | zagraj za darmo | MMORPG

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Order & Chaos 2: Redemption Premiera

16wrz2015

AND

17wrz2015

iOS

producent: Gameloft wydawca: Gameloft Strona oficjalna

Gry podobne do Order & Chaos 2: Redemption

Albion Online

Minecraft: Pocket Edition

Mad World

Order & Chaos 2: Redemption to wydana na Androida gra MMORPG. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio Gameloft.

W grze trafiamy do znanej z pierwowzoru krainy Haradon. Miejsce to prezentuje się dosyć standardowo dla gatunku fantasy. Poziomem rozwoju technologicznego przypomina więc ziemskie średniowiecze, zamieszkują je obok ludzi inne inteligentne rasy, a magia jest wykorzystywana powszechnie. Świat, do którego powracamy mocno jednak odbiega od tego, co zapamiętaliśmy z pierwszej części. Zniszczenie artefaktu znanego jako Pierwotne Serce doprowadziło do kataklizmu o niemalże apokaliptycznych rozmiarach. W momencie rozpoczęcia akcji od tego wydarzenia minęło sześćset lat. Cywilizacje zdążyły już odbudować część swojej dawnej chwały, a w krainie ponownie zaczynają pojawiać się bohaterowie. To w nich wcielają się gracze.

Jak na grę MMORPG przystało, każdy gracz musi wpierw stworzyć własną postać. Wybieramy ze sporego zestawu ras i klas, a następnie wyruszamy w świat. Podczas zabawy eksplorujemy krainę, wypełniamy zadania, gromadzimy skarby oraz przede wszystkim walczymy z potworami. System bitewny rozgrywany jest w czasie rzeczywistym i podąża typowo RPG-owymi szlakami, co oznacza, że o wyniku starcia decydują głównie zdolności bohatera, a nie kierującego nim gracza.

Oczywiście nie zabrakło także systemu rozwoju, w ramach którego gromadzimy punkty doświadczenia. Wydajemy je na ulepszanie statystyk oraz zakup nowych umiejętności. Poza standardowymi zadaniami PvE, gdzie możemy zmierzyć się z przeciwnikami kierowanymi przez sztuczną inteligencję, w grze znalazła się możliwość rywalizowania z innymi ludźmi w ramach potyczek PvP.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Order & Chaos 2: Redemption: 12+

Order & Chaos 2: Redemption Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
iOS
AND