Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2013, 13:05

autor: Sarge

Wieści ze świata (Planetary Annihilation, Warframe, Gran Turismo 6) 13/12/13

Dziś piszemy m.in. o wynikach sprzedaży Gran Turismo 6 w Japonii, aktualizacji gry Warframe w wersji na PlayStation 4, a także o wydawcy Planetary Annihilation. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Blood Bowl: Chaos Edition

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Blood Bowl: Chaos Edition. Dzieło zespołu Cyanide Studios możecie aktualnie nabyć 80% taniej. Obecnie produkcja kosztuje 5,99 euro (ok. 25 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Planetary Annihilation

Firma Nordic Games zajmie się wydaniem gry Planetary Annihilation autorstwa studia Uber Entertainment. Dotyczy to zarówno wersji cyfrowej, jak i pudełkowych egzemplarzy sprzedawanych w sklepach. Planetary Annihilation to gra strategiczna, na której stworzenie zebrano ponad 2,2 miliony dolarów w serwisie Kickstarter.

Gran Turismo 6

Z danych opublikowanych przez firmę Media Create wynika, że gra Gran Turismo 6 w cztery dni od japońskiej premiery sprzedała się w Kraju Kwitnącej Wiśni w liczbie 205 tysięcy egzemplarzy. Wyścigi studia Polyphony Digital ukazały się 5 grudnia w Japonii (dzień później w Europie), a dane Media Create obejmują tydzień zakończony 8 grudnia. Dzięki uzyskanemu wynikowi, Gran Turismo 6 jest najlepiej sprzedającą się grą w Japonii w dniach 2-8 grudnia bieżącego roku.

Gran Turismo 6 zostało dobrze przyjęte w Japonii - Wieści ze świata (Planetary Annihilation, Warframe, Gran Turismo 6) 13/12/13 - wiadomość - 2013-12-13
Gran Turismo 6 zostało dobrze przyjęte w Japonii

Ghosts ‘N Goblins: Demon World

Firma Capcom zamknęła projekt Ghosts ‘N Goblins: Demon World autorstwa zespołu Phantasm Studios. Deweloper nie posiada bowiem praw do wydania gry na licencji Ghosts ‘N Goblins. Twórcy chcieliby teraz opublikować swoje dzieło pod zmienioną nazwą, ale nie wiadomo czy ostatecznie dojdzie to do skutku. Gra miała ukazać się w cyfrowej dystrybucji w usługach PlayStation Network, Xbox Live oraz Nintendo eShop.

Warframe

Studio Digital Extremes wypuściło aktualizację do darmowej strzelaniny Warframe w wersji na PlayStation 4. Patch przynosi ze sobą m.in. nowe postacie (Valkyr, Ember Prime), bossów (Sargas Ruk, Alad V), bronie (Tigris, Corpus Lecta, Cestra, Glaive Prime, Sicarus) i kilka innych nowości. Pełną listę zmian znajdziecie na oficjalnym forum dyskusyjnym.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Mitsurugi Kamui Hikae
  2. Daylight
  3. Assassin’s Creed IV: Black Flag – Freedom Cry
  4. Elite: Dangerous
  5. Secrets of Raetikon
  6. Dungeon of the Endless
  7. Renga Samurai Shogun!
  8. Pulse Shift

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Elite: Dangerous – dziennik dewelopera #9 – faza alfa (PL)
  2. Europa Universalis IV: Conquest of Paradise – dziennik dewelopera – rdzenna Ameryka