Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 grudnia 2013, 13:15

autor: Sarge

Wieści ze świata (Warframe, Uncharted, Steam) 31/12/13

Dziś piszemy m.in. o strzelaninie Warframe w wersji na Xboksa One, silniku studia Naughty Dog działającym na PlayStation 4, a także statystykach Steama z końca 2013 roku. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Steam

Według ogólnodostępnych statystyk, pod koniec 2013 roku gracze bardzo chętnie korzystają z serwisu cyfrowej dystrybucji Steam. 29 grudnia w usłudze zalogowanych było jednocześnie nawet 7,68 mln użytkowników. Z kolei w momencie pisania tej wiadomości mowa o niemal 5,5 mln kont. W tej chwili najbardziej popularną produkcją jest Dota 2, w którą gra jednocześnie ok. pół miliona osób.

Warframe

Europejska organizacja ratingowa PEGI zarejestrowała na swojej stronie internetowej grę Warframe w wersji na Xboksa One. Jak dotąd ta darmowa strzelanina ukazała się wyłącznie na PC i PlayStation 4, a firma Microsoft nie potwierdziła edycji na swoją najnowszą konsolę. Ocenienie gry przez PEGI może jednak oznaczać, że Warframe niedługo pojawi się również na Xboksie One.

Czy darmowa gra Warframe ukaże się także na Xboksie One? - Wieści ze świata (Warframe, Uncharted, Steam) 31/12/13 - wiadomość - 2013-12-31
Czy darmowa gra Warframe ukaże się także na Xboksie One?

Uncharted

Eric Monacelli ze studia Naughty Dog napisał na amerykańskim blogu PlayStation, że silnik tego dewelopera działa już na PlayStation 4. Oznacza to, że prace nad nową odsłoną serii Uncharted idą w jak najlepszym kierunku. Pracownik potwierdził jednocześnie, że w tej chwili jedynymi projektami studia Naughty Dog jest Uncharted na PlayStation 4 i dodatek DLC Left Behind do The Last of Us. Deweloper nie tworzy niczego na PlayStation Vita.

Xbox Live

Trwa ostatni dzień świątecznej wyprzedaży w usłudze Xbox Live. Dzisiaj przeceniono grę Call of Duty: Ghosts, którą można obecnie zakupić za 209,25 zł. Oprócz tego do końca dnia w promocji znajduje się wiele innych tytułów (szczegóły znajdziecie tutaj).

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Angry Birds: Star Wars II
  2. Project CARS

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Titanfall – Stryder
  2. Titanfall - Atlas