Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 czerwca 2017, 12:06

autor: Movis

Wieści ze świata (Hitman, Overwatch, Fortnite, Battlefield 1) 22/6/2017

Dziś piszemy o usunięciu systemu Denuvo z gry Hitman, pudełkowej wersji Fortnite oraz o udostępnieniu map Kolonia księżycowa „Horyzont" w Overwatch i Ofensywa Nivelle'a w Battlefield 1. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Hitman zlikwidował system Denuvo

Agent 47 sprawił, że obecnemu w grze Hitman antypirackiemu systemowi Denuvo przydarzył się nieszczęśliwy wypadek. Funkcjonariusze szukają jakichkolwiek jego pozostałości w kodzie gry, ale wydaje się, że nie został po nim żaden ślad. Ale na poważnie, zmyślni gracze wykryli, że niedawna aktualizacja tytułu cichcem pozbyła się oprogramowania Denuvo anti-tamper. Decyzja ta może być efektem panującej wśród deweloperów mody na usuwanie zabezpieczenia po pewnym czasie na rynku. Zmiana może też być związana ze złamaniem systemu przez piratów lub nawet z usamodzielnieniem się studia Io-Interactive, które wykupiło się od wydawcy Square Enix wraz z prawami do serii.

Overwatch leci na Księżyc

O Horizon Lunar Colony, czyli nowej mapie do strzelanki Overwatch, wiedzieliśmy już na początku czerwca. Dotychczas garstka wybranych graczy mogła ją testować na serwerach PTR. Wczoraj próby dobiegły końca i każdy może zobaczyć, jak wyglądał dawny dom małpiego naukowca Winstona. Nowa mapa jest częścią aktualizacji, która zmienia też balans paru bohaterów, m.in. McCree, Żniwiarza i Wieprza. By gracze naprawdę poczuli się jak na Księżycu, do Salonu Gier dodano także tryb niskiej grawitacji.

Fortnite w wersji pudełkowej nakładem Gearbox Publishing

Fortnite przez lata było frazą powtarzaną w kuluarach i wymienianą w plotkach, a nasza redakcja dzieliła się wrażeniami z wczesnej wersji gry już w 2014 roku. Dopiero niedawno otrzymaliśmy jednak jakiekolwiek dane o wczesnym dostępie i przybliżonej dacie premiery tytułu. Wedle informacji zapewnionych przez wydawcę niedługo będzie można udać się po ten produkt do sklepu. Edycja ta pojawi się na półkach 21 lipca i umożliwi natychmiastowy, wcześniejszy dostęp do programu wczesnego dostępu, którego start planowany jest na 25 lipca (autor zaczyna się zastanawiać, do czego zmierza ta branża).

Dysk, zawierający bonusowe skrzynki, bronie i herosów (obecnych także w cyfrowym Pakiecie Założycielskim), ma być dostępny na wszystkich docelowych platformach, czyli PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Pełna wersja gry ma zadebiutować w 2018 roku, w systemie free-to-play.

Battlefield 1 – premiera mapy Ofensywa Nivelle'a

Po długich zapowiedziach i oczekiwaniach w końcu wojacy grający w strzelankę Battlefield 1 będą mogli uczestniczyć w nocnych walkach na mapie Ofensywa Nivelle'a (Nivelle Nights). Mapa udostępniona została w ramach przepustki sezonowej oraz dla posiadaczy dodatku Nie Przejdą. Ma być ciemno, błotniście i okopowo. Noc znacznie ułatwia wypadowe akcje piechoty, ale trzeba uważać na wrogie wsparcie artyleryjskie i rozmieszczone na mapie potężne reflektory. Symetrycznie rozbudowana sieć umocnień ma zaś umożliwiać walkę zarówno na długie, jak i krótkie dystanse oraz ułatwiać flankowanie.

Okopane pozycje Francuzów i Niemców nie są łatwe do zdobycia. - Wieści ze świata (Hitman, Overwatch, Fortnite, Battlefield 1) 22/6/2017 - wiadomość - 2017-06-22
Okopane pozycje Francuzów i Niemców nie są łatwe do zdobycia.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Pillars of Eternity: Complete Edition
 2. Root Letter
 3. Valfaris
 4. The Keep
 5. Overwatch
 6. Diablo III: Eternal Collection
 7. Dreamals
 8. Paddle Vs. Paddle
 9. South Park: Phone Destroyer
 10. Final Fantasy XV
 11. Battlefield 1
 12. Goken

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Valfaris E3 2017 trailer
 2. Pillars of Eternity: Complete Edition zwiastun #1
 3. NHL 18 zwiastun rozgrywki #1
 4. Life is Strange: Before the Storm Powrót do Arcadia Bay
 5. Goken zwiastun #1
 6. Dynasty Warriors 9 zwiastun #1
 7. Cities: Skylines zwiastun wersji na PS4
 8. Get Even zwiastun na premierę
 9. Uncharted: Zaginione Dziedzictwo E3 2017 gameplay
 10. Hunt: Showdown E3 2017 gameplay
 11. Hitman Prolog dostępny za darmo
 12. Unruly Heroes zwiastun #1
 13. The Evil Within 2 E3 2017 gameplay trailer
 14. The End is Nigh fragment rozgrywki #1
 15. Final Fantasy XV Episode: Prompto