Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2017, 09:07

autor: Góral

Fortnite wychodzi z cienia. Gra zadebiutuje we wczesnym dostępie 25 lipca

Poznaliśmy termin premiery gry Fortnite w ramach wczesnego dostępu. Tworzony od kilku lat projekt studia Epic Games ukaże się 25 lipca na konsolach na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach.

Studio Epic Games ujawniło termin premiery Fortnite w ramach wczesnego dostępu. Projekt zadebiutuje na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz PC-tach 25 lipca. Przy okazji opublikowano zwiastun przygotowany na targi E3. Zaprezentowano na nim najważniejsze elementy rozgrywki. Mowa o przemierzaniu lokacji w poszukiwaniu surowców niezbędnych do budowania fortów, tworzenia pułapek oraz broni. Omówiono też współpracę z innymi graczami, która jest nieodzowna w przetrwaniu, gdyż poszczególne postacie mają odmienne zdolności, przydające się w walce z zombie. Pokazano też same starcia.

Jeżeli chcecie załapać się do wczesnego dostępu, to musicie wykupić jeden z pakietów. Nabywając go przed premierą, otrzymacie grę cztery dni wcześniej niż reszta, a więc 21 lipca. Ponadto, w zależności od wybranego zestawu, możecie liczyć na pinaty z łupami, wzrost otrzymywanego doświadczenia, rzadkich bohaterów czy też więcej miejsca w plecaku. Najtańszy pakiet wyceniono na 39,99 euro (około 168 zł). Finalna wersja Fortnite ukaże się w 2018 roku i będzie udostępniana w modelu biznesowym free-to-play.

W pracach nad Fortnite pomagało polskie studio People Can Fly. - Fortnite wychodzi z cienia. Gra zadebiutuje we wczesnym dostępie 25 lipca - wiadomość - 2017-06-09
W pracach nad Fortnite pomagało polskie studio People Can Fly.

Wymagania sprzętowe

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i3 2.4 Ghz
  • Karta grafiki: Intel HD 4000
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7/8/10 lub Mac OSX Sierra

Zalecane:

  • Procesor: Intel Core i5 2.8 Ghz
  • Karta grafiki: zgodna z DirectX 11, układ pokroju Nvidia GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870 z 2 GB pamięci
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7/8/10