Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2017, 14:42

autor: luckie

Zagraj w prolog gry Hitman za darmo

Studio Io-Interactive udostępniło prolog gry Hitman za darmo na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Bezpłatny wstęp do zabawy zawiera pierwszą lokację, dwie misje fabularne, kontrakty i inne aktywności.

Od teraz wszyscy chętni mogą sami przekonać się, jaki jest nowy Hitman. - Zagraj w prolog gry Hitman za darmo - wiadomość - 2017-06-20
Od teraz wszyscy chętni mogą sami przekonać się, jaki jest nowy Hitman.

Studio Io-Interactive postanowiło uczcić swoje uniezależnienie się od firmy Square Enix, udostępniając za darmo prolog gry Hitman na wszystkich platformach sprzętowych: PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Gracze będą mogli bezpłatnie pobrać pakiet startowy (wersja Steam zostanie odblokowana wieczorem, około godziny 18:00) pozwalający rozegrać sam początek gry, osadzony w lokacji ICA Facility. Zawiera on dwie misje fabularne ze scenkami przerywnikowymi, dwa kontrakty w trybie Eskalacji, ponad 40 wyzwań oraz 17 osiągnięć do zdobycia. Jeśli ktoś po przetestowaniu udostępnionego etapu zechce wykupić pozostałe epizody, otrzyma na nie specjalną zniżkę do 60% (w zależności od platformy) oraz będzie mógł zachować zapisane do tej pory osiągnięcia i stany gry.

  1. Hitman – poradnik do gry
  2. Hitman – kompendium wiedzy
  3. Oficjalna strona gry Hitman